ÖĞRETMENEVİ

Öğretmenevi Kategori sayfamızda misafirlerimize, Öğretmenevleri ile ilgili bilgiler, fotoğraflar ve fiyatları sunacağız. 1+0 - 1+1 - 2+1 ve Mini 1+1 Otel Seçeneklerimizi İnceleyin. Samsun Öğretmenevi firmamızda her bütçeye göre Öğretmenevi bulabilirsiniz. GÜVENİLİR, TEMİZ ve UYGUN FİYATLI Öğretmenevleri jollyhome.com.tr de

ÖĞRETMENEVİ ALT KATEGORİLERİNİ İNCELEYİN

Öğretmenevi ile ilgili kategoriler aşağıda detaylı bir şekilde sizlere sunulmuştur. İnceleme yapıp Öğretmenevleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Aşağıda EN ÇOK İNCELENEN Öğretmenevi kategorileri yer alıyor. İNCELEYİN.

Samsun Öğretmenevi Sunduğumuz İmkanlar Nelerdir?

Samsunda Kale Mahallesinde bulunmakta olan öğretmenevimiz her ne için Samsuna gelirse gelsin iş. seyahat, ticaret, konferans, eğitim vb. faaliyetler için gelen misafirlerimiz için konaklama ve sosyalleşme açısından Samsun öğretmenevi çok ideal bir mekan konumundadır. Bir kamu kuruluşu olan kurumumuz sadece öğretmen ya da kamu personeli değil bütün vatandaşlara açık olup kaldıkları süre boyunca misafirimiz olmaları mümkündür. Öğretmenevimiz; her nevi imkanlara sahip olup hizmet açısından otel konforunda bulunmaktadır.

YADA AŞAĞIDA BULUNAN ÖĞRETMENEVİ SEÇENEKLERİMİZİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Samsun Öğretmenevi Kapasitesi

Öğretmenevimiz; 126 yatak kapasitesi ve 56 odaya sahip durumdadır. Odalarımız son derece bakımlı ve hijyenik olup; temizliği her gün düzeni olarak yapılmaktadır.

Odalarımızda her türlü eşya, buzdolabı, havlu, TV, banyo WC,24 saat sıcak su internet, Wifi, telefon, gibi bir oda için gerekli bütün malzemeler kullanıma hazır halde bulunmakta ve Samsun öğretmenevi olarak değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Makam ya da unvan fark etmeksizin bütün müşterilerinin rahat ve konforunu temel ilke edinen Samsun öğretmenevi müşterilerine nezih ve en kaliteli olarak hizmet etmenin gayreti ve azmi içerisindedir. Herkese açık olan kurumumuz çok cüzi ve fiyat politikası ile hotel rahat ve esenliğinde hizmet vermektedir.

Oldukça merkezi konumda olması nedeni ile bütün sosyal imkanlar elinizin altında olmakta ve her nev'i ihtiyacınızı ulaşım rahatlığı ve yakınlığı içerisinde kısa sürede çözümleyecek ve hayatı daha fazla yaşamak için kendinize daha çok zaman ayıracaksınız. Her nevi sosyal imkandan yararlanmanız neticesinde bilgi birikim ve dağarcığınız daha çok gelişecek ve kültürel faaliyetlere de daha çok katılım sağlayacaksınız.

Samsun Öğretmenevi Farkındalıkları

Saygın bir kamu kuruluşu olan; Samsun öğretmenevi sadece hotel mantığı ile çalışmamakta bunun yanında restoranı, teras kafesi, lokali, kütüphanesi, dinlenme salonu, çok amaçlı salonu, bilgisayar odası, kuaför hizmeti ile müşterilerine elit bir hizmet sunmakta ve memnuniyetleri daha da artırmak için maksimum derecede itina ve özen göstermektedir.

Misafirlerimiz bize geldiklerinde kesinlikle yabancılık çekmemekte ve kendilerini evlerinde hissederek bütün imkanlardan rahatlıkla yararlanmaktadırlar. Bütün bunlara ilaveten öğretmenevimizde, mevcut olan kapalı düğün salonumuzda, nişan düğün, ya da evlilik teklifi benzeri organizasyonlar gerçekleştirilmekte ve bu en özel anlarınıza tanıklık etmekteyiz.

SAMSUN JOLLY HOME ÖĞRETMENEVİ İLÇELERDE KONAKLAMA HİZMETİ VERİYOR MU?

Samsun Öğretmenevi Manzarası

Muhteşem manzara ya sahip olan kafemiz ile gönül rahatlığı içerisinde içecek ya da yiyeceklerinizi tüketirken aynı zamanda Samsunun tüm güzelliğine ek olarak; samsun limanı ve masmavi Karadeniz'in doyumsuz güzelliğini seyretme olanağı bulacaksınız. Bu da manzara noktasında eşsiz bir gösteri seyri sunarak sizi terasımızın keyfini daha çok çıkarmaya itecektir. Samsun öğretmenevi manzaramız bu kadar içi açıcı ve sürükleyici ve de doyumsuz nitelikte bulunmaktadır.

Öğretmenevimizde müşterilerimizin rahatlığı, esenliği, güvenliği ve sağlıkları açısından hijyenik olarak bütün imkanlar seferber edilmekte empati yapılarak sürekli memnuniyet olgusu araştırılmakta ve daha kaliteli hizmet sunumu noktasında üst düzey çaba sarf edilmektedir. Sunduğumuz üst düzey misafirlik ve hizmet kalitemiz yanında hotel ya da diğer konaklama tesisleri baz alındığında aldığımız çok cüzi rakam ise müşteri odaklı ve kar amacı gütmeden insanlar ne kadar da kucakladığımız ve onları bağrına bastığımızın en açık delili niteliğindedir.

SAMSUN JOLLY HOME GENEL KATEGORİ BÖLÜMÜ

Öğretmenevi, Misafirhane, Otel, Apart, Pansiyon, Günlük Kiralık Ev, Günlük Kiralık Daire Hakkında Detaylı Bilgiler, Fiyatlar ve ilanlar jollyhome.com.tr de.

İnceleyip / Bilgi Edinin
Samsun Otelleri

Otel

Samsun Öğretmenevi İndirimli Kimler Kalabilir?

Sunduğumuz her nevi hizmet emekli, öğretmen yanında tüm vatandaşlarımız yararlanmakla beraber, farklı statülerde olanlar için indirimler uygulanmaktadır. Bunları ele aldığımızda, rapor almış öğretmen ve refakat edenlere, öğrencilere, Bakanlık projeleri doğrultusunda gelen görevlilere, kamu kuruluşlarında görevli olanlar da bu indirimlerden yönerge de belirtildiği oranda faydalanmaktadırlar. Samsun Öğretmenevi Kimler Kalabilmektedir?

Öğretmenevimizde kalmak için herhangi bir sınırlamama bulunmamakta olup bütün vatandaşlar, eğitimciler, kamu personelleri, öğrenciler, limit bulunmaksızın kalmaları mümkündür. Burada ayırt edici nitelikte şu hususta vurgulanmalıdır ki; öğretmenevimiz faaliyet olarak eğitim çalışmalarının her nevi ihtiyacını karşılamak temel görevi olduğundan eğitim çalışanları ile tesisten yararlanan diğer misafirler arasında fiyat farkı olması bu nedenden kaynaklanmaktadır.

Adres(Konum) - İletişim

Öğretmenevi Kategorisi ile ilgili Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşın.

İNDİRİM ve KAMPANYALARDAN HABER ALIN

Özel teklifler ve en son haberleri almak için bültenimize abone olun.