Apart Otel Hakkında

Apart Otel hakkında detaylı bilgiler, Apart Otel fiyatları hakkında, Samsun Atakum Canik İlkadım 19 Mayıs Apart Otel seçenekleri hakkında, Kiralayacağınız Apart Otel fotoğrafları hakkında detaylı bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Apart Otel Hakkında Apart Otel Hakkında
Apart Otel Atakum Samsun Hakkında Apart Otel Atakum Samsun Hakkında
Apart Otel Canik Samsun Hakkında Apart Otel Canik Samsun Hakkında
Apart Otel İlkadım Samsun Hakkında Apart Otel İlkadım Samsun Hakkında
Apart Otel 19 Mayıs Samsun Hakkında Apart Otel 19 Mayıs Samsun Hakkında
Apart Otel Hakkında
Apart Otel Hakkında Atakum Samsun
Apart Otel Hakkında Samsun
Apart Otel Hakkında Canik Samsun
Apart Otel Hakkında İlkadım Samsun
Apart Otel Hakkında 19 Mayıs Samsun

Apart Otel Hakkında

2017 Yılında kurulan firmamız, Sizlere en uygun fiyatlı Apart Otel hakkında hizmetler sunmaktadır.

Turizm açısından önemli değere sahip olan bölgelerimizden biri Karadeniz bölgesidir. Sürekli yağmur yağması dolayısı ile yeşil alanlara oldukça çok sahiptir. Özellikle yeşil alanlara sahip olması bol oksijen sağlaması, sakin ve huzurlu zaman geçirmek için müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Gerçekleştirilen ziyaret bazen iş sebepli olduğu gibi bazen de tatil ve akraba ziyareti amaçlı olabilir. Topraklarının yarısı tarım arazisi olan, Karadeniz kıyısındaki en büyük, en gelişmiş şehirlerden biridir. Samsun ili, sahip olduğu tarihi güzellikler olmak üzere hemde sahip olduğu temiz ve huzurlu alanlarıyla bir çok ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Yapılan seyahatte en önemli konulardan birisi konaklamadır. Konaklama yapılacak yerin güvenli olması, gerekli hijyene sahip olması ve uygun fiyatlarla ulaşılabilir olması önemlidir. Konaklanacak Apart Otellerde mutfak, televizyon, wifi gibi seçeneklerin bulunan Apart Oteller tercih edilmede avantaj sağlar.

Jolly Home, konaklama alanında hizmet sunmakta olan işletmedir. Samsun’da uzun yıllardır hizmet vermeye devam etmekte olup kalitesine kalite katmayı amaçlamaktadır. Her müşterinin isteğine uygun Apart Otel bulunmaktadır. Uygun fiyatla konaklama ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Konaklama alanında hizmet veren Samsun Apart Otel arasında Jolly Home sunduğu hizmetler ile farkını göstermektedir. Müşterilerine konaklama yapabilecekleri yerin dışında oldukça rahat edebilecekleri dairelerinde mevcuttur.

Samsun Jolly Home uzun yıllardır birçok şehirden gelen müşterilerini en iyi şekilde ağırlamayı ve sonsuz memnuniyet sağlamayı hedeflemektedir.

Her sene oldukça fazla sayıda turist ağırlayan Samsun’da konaklama alanında pek çok seçenek bulunmaktadır. Jolly Home Samsun Apart Oteller arasında en çok tercih edilenlerden olmaktadır. Kullanılan Apart Oteller her kullanımdan sonra gerekli hijyen kurallara uyarak dezenfekte edilmektedir. İşletme olarak temizlik ve hijyene oldukça önem verilmektedir. Ayrıca her sorununuzla İlgili 7/24 yardımcı olmaktadırlar.

Konaklama alanında rahatlığı en iyi derecede hissedebileceğiniz Apart Oteller bulunmaktadır. Hem geniş ailelere uygun olmakla hem de yalnız kalabileceğiniz tercihler bulunmaktadır. 1+0 Apart Oteller: Genelde 1 ve 3 kişilik müşterilerin kalabileceği gibi tasarlanmıştır. Samsun Apart Otel içerisinde televizyon oturma odası gibi hizmetler bulunmaktadır. Öğrenciler ve iş seyahati sebebiyle gelenler tercih edebilirler. Ayrıca wifi, banyo ve tuvalet kullanım alanı bulunmaktadır.

Mini 1+1 Apart Oteller : Apartlar içerisinde çift kişilik yatak ve çekyat bulunmaktadır. Televizyon, wifi, havlu takımları Apart Otel içerisinde mevcuttur. Genellikle öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

1+1 Apart Oteller: Samsun Apart Otel içerisinde mutfak bulunmaktadır. Çift kişilik yatak ve çekyat bulunmaktadır. Wifi seçeneği olduğu gibi havlu takımları mevcuttur. Banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Apart Oteller içerinde bulunan çekyatların açılabilir olması ile 2 kişinin yatabileceği alan oluşturmaktadır.

2+1 Apart Oteller: Aileler tarafından tercih edilen Apart Otellerdir. Genelde 4 ve 9 kişinin kalabileceği kapasiteye sahiptir. Apart Oteller içerisinde 1 çift kişilik, 3 tek kişilik çekyat bulunmaktadır. Diğer Apart Otellerde bulunduğu gibi televizyon, wifi, banyo ve tuvalet, havlu takımları mevcuttur. Havlu takımları düzenli olarak değiştirilmekte olup gerekli dezenfekte işlemi yapılır.

Ayrıca Jolly Home işletmesinde otopark, wifi, çamaşır yıkama, 24 saat sıcak su, çay kahve alternatifleri, nevresim,7/24 iletişim, temizlik, şampuan, havlu takımları, mutfak araçları, kat hizmetleri gibi ücretsiz hizmetler bulunmaktadır. Samsun Apart Otel mutfak olarak lezzetli yemekler yiyebileceğiniz alternatifler bulunmaktadır. Tost, kahvaltılar, hamburger, pizza, et kavurma ve daha birçok yemekleri örnek verebiliriz.

Jolly Home müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya çalışan işletmedir. Uzun yıllardır hizmet vermesi bu alanda başarılı olduğu konusunu desteklemektedir. Tüm Samsun Apart Oteller için gerekli titizlikle temizlenmekte ve büyük bir özenle kullanıma hazırlanmaktadır. Sizlerde gönül rahatlığı ile Samsun Jolly Home işletmesini tercih edebilirsiniz. Size sunulan hizmetlerden memnun kalacağınızdan eminiz.

Apart Otel Hakkında

Apart Otel hakkında detaylı bilgiler, Apart Otel şartları hakkında, Apart Otel firmaları Hakkında

Apart Otel Hakkında Samsun

Apart Otel Samsun hakkında detaylı bilgiler, Apart Otel Samsun şartları hakkında, Apart Otel Samsun firmaları Hakkında

Apart Otel Hakkında Atakum Samsun

Apart Otel Atakum Samsun hakkında detaylı bilgiler, Apart Otel Atakum Samsun şartları hakkında, Apart Otel Atakum Samsun firmaları Hakkında

Apart Otel Hakkında İlkadım Samsun

Apart Otel İlkadım Samsun hakkında detaylı bilgiler, Apart Otel İlkadım Samsun şartları hakkında, Apart Otel İlkadım Samsun firmaları Hakkında

Apart Otel Hakkında Canik Samsun

Apart Otel Canik Samsun hakkında detaylı bilgiler, Apart Otel Canik Samsun şartları hakkında, Apart Otel Canik Samsun firmaları Hakkında

Apart Otel Hakkında 19 Mayıs Samsun

Apart Otel 19 Mayıs Samsun hakkında detaylı bilgiler, Apart Otel 19 Mayıs Samsun şartları hakkında, Apart Otel 19 Mayıs Samsun firmaları Hakkında

Apart Otel JoLLy Home Hakkında

Apart Otel JoLLy Home Samsun hakkında detaylı bilgiler, Apart Otel JoLLy Home Samsun şartları hakkında, Apart Otel JoLLy Home Samsun firmaları Hakkında

Apart Otel İletişim Hakkında

Telefon : 0530 730 60 16

Whatsapp: 0530 730 60 16

Adres : Mevlana Mahallesi, Şehit Gökhan Çavuşoğlu Caddesi, No:16 Atakum, Samsun 55200