Samsun Apart otel
Samsun Apart Otel

Samsun Apart Otel ilanları, Atakum Apart Otellerin Fotoğrafları, Apart Otel kiralama Fiyatları

Samsun Apart Otel ilanları, Atakum Samsun Apart Otellerin Fotoğrafları, Samsun Atakum Canik İlkadım Apart Otel kiralama Fiyatları, Apart Otel yorumları ve daha fazlası Konaklama firması jollyhome.com.tr 'de. Ucuz ve uygun fiyatlı Apart Otel Samsun Atakum Türkiş bölgesinde yer almaktadır.

SamsunApart Otel Fiyatları, Apart Otel fotoğrafları, Samsun Apart Otel konumu ve Apart Otel Samsun Hizmetleri için JoLLy Home Firmamız Hizmetinizde.

Samsun Apart Otel, Apart Otel iletişim Numarası, Apart Otel Kiralama Fiyatları

Samsun Apart Otel, Apart Otel Atakum Konaklama yerleri ile ilgili Bütün Hizmetleri Sunmaktadır. Samsun Apart Otellerin Tamamı Bize Aittir.

 • Samsun Apart Oteller 1+0 - Mini 1+1, Normal 1+1 ve 2+1 olmak üzere 4(dört) çeşittir.
 • Samsun Apart Otellerin fiyatları 500TL'den Başlamaktadır.
 • ***ÖNEMLİ NOT*** HER MİSAFİRDEN SONRA Apart Otellerde NEVRESİMLER MUTLAKA DEĞİŞİYOR
 • 1+1 yada 2+1 Apart Otellerde Mutfak ve araç Gereçleri Bulunmaktadır.

Samsun JoLLy Home; Samsun Günlük Kiralık Ev Daire Apart Pansiyon Otel Misafirhane ve Konaklama Firması

Samsun Apart Otel Fiyatları

Samsun Apart Otel

Samsun Apart Sayfamıza Hoş Geldiniz. Bütçenize en uygun olan Apartta Konaklayın.

Samsun apart bilgileri, apartlara ait fotoğraflar, Samsun apart otellerde konaklamanın avantajları. Samsun apart evler nerede yer alıyor ve kimler konaklama yapabiliyor? Büyün bu soruların cevaplarını bulunduğunuz sayfamızda bulabilirsiniz. 1+0 - 1+1 - 2+1 ve mini 1+1 ful eşyalı apart daire de konaklama yapabilirsiniz.

Topraklarının yarısı tarım arazisi olan, Karadeniz kıyısındaki en büyük, en gelişmiş şehirlerden Samsun'un natürel ve tarihi hoşluklarını birkaç günlük bir gezi tasarısıyla keşfedebilirsiniz. Türkiye'nin en uzun ırmağı Kızılırmak'ın yaşam verdiği Samsun ovalarında, bölgeye has sebze ve meyve yapımı yapılırken, aynı zamanda bir liman şehri olan kent, Karadeniz Bölgesi'nde ki deniz ticareti ve lojistiğin de başşehri sayılıyor. Otelinden, pansiyondan tatil köyünden, termal otele kadar pek çok konaklama alternatifine sahip Samsun apart otel alternatifleri de bulunuyor. Senenin her yarıyılı turist yoğunluğu yaşanan Samsun'da, bu anlamda pek çok konaklama seçeneğinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Özellikle Samsun apart otelleri, sağladıkları konut civarıyla oldukça seçim edilen bir alternatif. Samsun apart otellerinin en yoğun olduğu bölge Atakum. Üstün hizmet nitelikleri, güler suratlı hizmetleri ile Samsun apart otelleri, nitelikli olmalarının yanı gizeme, ekonomik olmaları sebebiyle de seçim ediliyor. Bu şekilde pek çok özelliği ve hizmeti bulunan Samsun apart, tam ekipmanlı mutfaklı konaklama birimleriyle, davetlilerin her türlü ihtiyacına cevap verebiliyor.
 • Atakum Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları
 • İlkadım Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları
 • Canik Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları
 • Bafra Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları
 • Havza Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları
 • Terme Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları
 • 19 Mayıs Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları
 • Alaçam Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları
 • Kavak Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları
 • Yakakent Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları
 • Ladik Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları
 • Tekkeköy Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları
 • Çarşamba Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları
 • Ayvacık Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları
 • Vezirköprü Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları
 • Ondokuz Mayıs Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları
 • Samsun Apart Otel Fotografları
  Samsun Apart Otel
  Samsun, Karadeniz bölgesinin gelişmiş şehirlerinden biri. Turizm açısından da hareketli bir kent olan Samsun'da pek çok otel ve konaklama kuruluşu bulunuyor. Samsun otellerinin rakamı fazla olduğu için otel maliyetleri de farklılık gösteriyor. Samsun'da her bütçeye uygun, Samsun apart pek çok konaklama seçeneği bulunuyor. Samsun otel maliyetleri hem tatil için hem de iş için konaklama yapmayı düşünenleri de yardımcı olmaya çalışıyor. Samsun otellerinin bir kısmı şehir merkezinde yer alırken bir kısmı da etraf ilçelerde bulunuyor. göstermiyor. Samsun apart ve fiyatlar yaklaşık olarak 60 TL'den başlıyor.
  Etraf ilçelerde ve daha çok turistik emelli hizmet veren Samsun otellerinde maliyetler ise sezona göre değişiklik gösteriyor. Bahar ve yaz aylarında Atakum ve Tekkeköy gibi bölgelerdeki Samsun otel maliyetleri çoğalıyor. Yüksek sezonda Samsun otel fiyatları 80-500TL'den başlıyor. 2019 senesinde de geçtiğimiz sene gibi Samsun otel maliyetleri her bütçeye hitap ediyor. Yaz aylarında doğru maliyetlerini güncel tutan Samsun apart şimdiden yerlerini ayırtan tatilciler sevinçli bir tatilin ilk adımını atıyorlar. Samsun apart otellerinde konakladığınız zaman süresince, Atakum sahilini, Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi'ni, Amisos Hazineleri, Ladik Hamamayağı ve Onur Anıtı gibi yerleri sakın görmeden gitmeyin. Ayrıca Atakum mevkin de yer alan lokantalarda Samsun pidesi ve turşu kavurmasını kesinlikle tatmalısınız. Kaymaklı olan Bafra lokumunu tatmanızı gerektiren zevklerden birisi. Zamanınınız kalırsa Ladik Gölü'ndeki tahta ve turna balıklarından da yemenizi öneriyoruz. İş ya da turistik seyahat emeliyle yolunuz Samsun'a düştüğünde, Samsun apart otellerinde gönül rahatlığı ile konaklayabileceğinizi unutmayın.

  Samsun'un oldukça gelişmiş ilçelerinden biri olan Atakum, Karadeniz'in de popülasyonu en yoğun ilçelerinden biridir ve sık sık ziyaretçi ağırlamaktadır. Özellikle Ulusal Mücadele'nin izlerini taşıyan kentte tarihi hoşluklar ön tasarıya çıkmaktadır. İlçede yer alan Samsun Şehir Müzesi'nde davetliler bölgenin tarihi, kültürü ve ekonomik yapısı hakkında bilgi sahibi olurken, alışveriş yapmak ve lokantalarda hoş süre geçirmek için Mecidiye Çarşısı'nı seçmektedirler.

  İlkadım apart otellerinin genelinde fiyatsız otopark ve internet iletişimi bulunmaktadır. Oturma alanı, mutfak ve özel banyolardan oluşan daireler konut konforundan bırakamayanların gönül rahatlığıyla konaklayacağı ünitelerdir. İlkadım Samsun apart otelleri genellikle aile ve dost gruplarıyla yapılacak konaklamalarda seçim edildiğinde davetlilerine avantaj sağlamaktadır. Merkezi konumlarıyla Samsun apart dikkat sürükleyen kuruluşlar, lokantalara, çarşıya, mağazalara ve bankalara yürüme uzaklığında yer almaktadır.

  Samsun’da her türlü kazanç seviyesine uygun bir otel bulabilmek olası. Samsun otel maliyetleri, hizmet temennisine ve niteliğine göre değişkenlik gösteriyor. Residence'ların ve büyük otellerin maliyetleri azıcık daha yükseklerde izlerken, daha ufak otellerde ekonomik bir misafirlik yapabilirsiniz. Genelleme olarak baktığımız zaman Samsun otel maliyetlerinin 70 TL ile 700 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Kalitesine göre farklılık gösteren bu fiyatlar otel apart rezidanslar ele alınarak verilmiştir. ğrenciler ve ekonomisi iyi olmayan kişiler için hazırlamış olduğumuz apartlar da konaklama yapabilirsiniz. En ekonomik konaklama satın almak için öğrenci olduğunuzu söylemeniz yeterli olacaktır. odem modo typi, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin..
  Aileler için özel hazırlanan 2+1 apart evler Samsun Atakum da yer alıyor. Konaklama yapmak için otellere çuval dolusu paralar vermenize gerek yok. 8 Kişilik aile olduğunuzu farz sayalım, rahatlıkla ve güvenli bir şekilde sizlere tahsis edeceğimiz apart otelimizde 2+1 daire de misafirimiz olacaksınız. Uygun fiyatlı ve temiz olan apart daire de konaklamak için bizi arayın. İş Seyahati içi Samsun şehrine gelmiş ve apart evler de konaklamak isteyenler, genel müdürlük tarafından geçici görevlendirme ile ilimizde bulunanlar lüks ve temiz 1+1 - 2+1 - 1+0 apart otelimiz de kalabilir. Sizlere en rahat ve en güvenilir apartı sunan markamızda kendinizi evinizde hissedeceksiniz.
  Samsun apart ekonomik bakımdan nasıldır?

  Samsun apart otel maliyetleri ise geniş bir aralığa sahiptir. Her bütçeden davetliye hitap eden kuruluşlar arasında apart oteller uygun maliyetleriyle ön tasarıya çıkmaktadır. Bütçenizi sallamayacak 2019 İlkadım apart otel maliyetlerine sitemiz üzerinden basitlikle erişebilir, kuruluşlarla irtibata geçerek erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

  Samsun Apart Otel Firması JoLLy Home
  Samsun Apart Otel Ücretleri

  Ilıman havaya sahip Samsun'da, hava sıcaklıkları sahil şeridi ve iç bölgelerde değişiklikler sunuyor. Vezirköprü, Ladik, Kavak ve iç kısımlar da, toprağın iki yüksek kısmı Akdağ ve Canik Dağları'nın tesirinde kalarak, kışları serin, hem kar yağışlı, yaz da az soğuk hava yaşanıyor. Kenar bölgelerde ise, Karadeniz havası dominant oluyor. Dolayısıyla, sahil bölgelerinde karlı günler senede birkaç günü geçmezken, iç kesimlerde sert yağıştan dolayı yolların kapanması bile yaşanabilir. Buna rağmen Samsun, senenin her mevsiminde ziyaret edilebiliyor.

  Samsun Apart Otel fiyatları, Özellikleri ve Konum

  Kent içinde erişim için en çok kullanabileceğiniz alternatif otobüs ve özel ulus otobüsü. Samsun ilçeleri gitme isteğinde bulunursanız, terminalden kalkış yapan minibüs ve dolmuşları seçim edebilirsiniz. Bunlar dışında Amisos Tepesi ile Batı Park arasında çalışan teleferikler, kentin en sevinçli erişim vasıtalarından birini oluşturuyor. 323 m uzunluğunda teleferik hattı Karadeniz Bölgesi'nde açılmış ilk teleferik olma özelliğini de gözetiyor.

  Samsun Apart Otel Samsun Apart Otel Özellik Samsun Apart Otel Fiyat Samsun Apart Otel Konum
  Samsun Apart Otel 1+0 Stüdyo 500TL
  Atakum, Samsun 55200
  Samsun Apart Otel Mini 1+1 500TL
  Atakum, Samsun 55200
  Samsun Apart Otel 1+1 Daire 1000TL
  Atakum, Samsun 55200
  Samsun Apart Otel 2+1 Daire 1500TL
  Atakum, Samsun 55200

  Samsun apart ev sizlere merkezi konumda konaklama imkanı sunuyor. Kentte bolca bulunan kaplıca ve şifalı sular yöre ulusunun ve turistlerin alakasını sürüklediğinden, sıhhat turizmi de Samsun'un ehemmiyetli hususları arasında mevki gösteriyor. Bafra Dar boğaz maden suyuyla Çarşamba'dan çıkan Çakaldere suyu en çok öğrenilen kaplıcalar da. Havza Kaplıcasın da birçok hastalıkta rehabilitasyonunda destekleyici olarak kullanıldığı öğreniliyor.

  Samsun Apart Otel

  Toplam 11 Apart Otel

  Samsun Apart Otel Fiyat

  500TL-1000TL-1500TL

  Apart Otel Ucuz

  %50 Uygun Fiyat

  Samsun Apart Otel Konum

  Atakum, Samsun
  Samsunda Ne Yiyebiliriz?

  Karadeniz mutfağının baskın olduğu bölgede, yalnızca Samsun'da bulunacak tatları da teklif edebiliriz. Kara lahana dolması, mıhlama, turşu kavurması, darı ekmeği gibi yörenin beğenilen yemeğini her kısımda bulursunuz. Samsun Pidesi, Bafra Pidesi gibi yalnızca kente nam salmış yemeklerin yanında, kaz, ördek, tavuk ya da koyun etinden yapılan ve et suyu içerisinde ufak ekmeklerin yer aldığı tirit yemeği ve buğday, yarma gibi farklı yöresel tatlardan oluşuyor.

  Terme İlçesi: Amazon Memleketi Samsun

  Samsun'un Terme ilçesi, tarih evveli yarıyılda kurulan Amazon şehrinin yıkıntılarına konut sahipliği yapıyor. Themiskyra isimli kentte MÖ 1200'lerde yaşayan savaşçı bayan kabilesinde izini sürebilirsiniz. Samsun'da Batı Park içerisinde oluşturulmuş Amazon Köyü'nde, yapay kayak pisti ile beraber pek çok lokanta ve piknik alanı bulunuyor. Haftanın her günü gündüz saatlerinde ziyaret edilebiliyor.

  Samsun Şehri Ekonomik Bakımdan Bilgiler

  Samsun'da elbette Akdeniz ve egeye göre daha uygun apart otel rezidans gibi kalınabilecek her alanı fazlasıyla uçuk olmayacak şekilde bize tatil şansını ekonomik bakımdan rahat bir şehir olduğunu söyleyebiliriz. Deniziyle havasıyla güzel bir Karadeniz şehrimiz olan samsun size kısa süreli de olsa uzun süreli de olsa hem kalmak için hem de birçok gezmek amaçlı olsun çok güzel bir hatıra yaratacak bir şehirdir.

  Samsun apart otel Yazarı

  JoLLy Home

  Samsun apart otel Yazarı

  Samsun apart otel Fiyatları, apart otel fotoğrafları, Samsun apart otel konumu ve apart otel Samsun Hizmetleri için JoLLy Home Firmamız Hizmetinizde.

  Samsun apart otel Haberleri
  Samsun apart otel yazısı yardımcı oldu mu?
  17823 kişiden 15852'si bunu faydalı buldu