Günlük Kiralık Daire İletişim ve Telefon numarası 0530 730 60 16

Günlük kiralık Daire telefon numarası ve iletişim
Günlük kiralık Daire Telefon Numarası ve iletişim 0530 730 60 16
Günlük kiralık Daire iletişim Atakum, Samsun
Adres : Mevlana Mahallesi, Şehit Gökhan ÇAVUŞOĞLU Caddesi, No:16 Atakum/SAMSUN 55200

Telefon: 0530 730 60 16

Çalışma Saatleri :
7 Gün 24 Saat Sürekli Açık

Samsun Günlük Kiralık Daire İletişim Numarası

Samsun ilimizi ziyaret etmeyi düşünen yurt içi veya yurt dışından gelecek tüm misafirlere günlük konaklama bedellerini uygun fiyatlarla sunan Jolly Home firması, sektörde edindiği deneyimler ile ziyaretçilere en uygun hizmeti vermektedir.

Kaliteli Hizmet Anlayışını sahip Jolly Home firması, kendine ait daireleri ile komisyonculuk işlerinden uzak bir ciddiyetle yıllardan beri kiralık daire, apart işlerinde profesyonel bir anlayışla hizmet vermektedir.

Samsun Günlük Kiralık Daireler

Hazır möbleli, her türlü mutfak araç gereçleri ile misafirlere temizlenmiş şekilde teslim edilen dairelerde kablosuz internet de bulunmaktadır. 1+0, 1+1, 2+1 seçenekleri ile kalabalık ya da değil ailelere ve de misafirlere uygun oda seçenekleri sunmaktadır.

Kiralık daireler 25 metrekareden 115 metrekareye kadar hepsinde banyo ve WC'si olacak şekilde sadece 1+0’larda mutfak olmaksızın misafirlerin kullanımına sunulmuştur.

Samsun Günlük Kiralık Daire Fiyatları

Fiyatlar, firmanın aracılık ve komisyonculuk iş yapmaması dairelerin tamamen firmanın kendisine ait olması sebebi ile piyasaya göre çok uygundur. Daire tipine göre fiyatlarda görülen değişiklikler, firmanın uyguladığı değişik indirim seçenekleri ile çok dikkat çekici bir fiyata indirgenebilmektedir. Fiyatlarla ilgili daha ayrıntılı bilgileri jollyhome.com.tr web sayfamızdaki samsun günlük kiralık daire iletişim üzerinden ulaşabilirsiniz.

Samsun Günlük Kiralık Daire İndirimleri

Değişik indirim seçenekleri ile hizmetinizde olan Jolly Home firması, 4 ayrı seçenek sunmaktadır.

Bir Hafta Konaklama Yapana Hafta Sonu İndirimi: Bir hafta kalan misafirlerden hafta sonu için karşılık gelen ödeme tutarı tahsil edilmemektedir.

Piyasaya Göre Oluşturulan Yarı Fiyat İndirimi: Piyasada söz konusu fiyat uygulamasının yarısına verilen hizmet sayesinde her misafire bu indirim otomatikman uygulanmaktadır.

%15 indirimi: Hafta sonu 3 gün kalan misafirlerine %15 indirim uygulamaktadır.

%5 + %5 İndirimleri: Daha önce misafirimiz olan ziyaretçilere sunulan bu indirim fırsatı sayesinde ziyaretçiler %5 daha indirim kazanmış olurlar.

İndirimlerden nasıl yararlanacağınıza dair bilgileri samsun günlük kiralık daire iletişim üzerinden öğrenebilirsiniz.

Samsun Günlük Kiralık Daire İletişim

Firmanın, jollyhome.com.tr web sayfası üzerinden her türlü sorunuza cevap bulabilirsiniz. Web sitesi içeriği üzerinden görsellere, kiralık daire fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Firmanın samsun günlük kiralık daire iletişim numaralarına ulaşıp direkt firma ile bağlantı günün 7/24'ünde sağlayabilirsiniz.

Firmanın destek@jollyhome.tr mail adresi üzerinden de firma ile irtibata geçebilirsiniz. Aynı zamanda firmanın adresine web sitesi üzerinden ulaşıp firmayı yerinde ziyaret edip danışmanlardan yüz yüze bilgi alabilirsiniz.