Apart Otel Samsun Firması Jolly Home

Apart Otel Samsun
%79

JoLLy Home Apart Otel Samsun ilanlarına ilgi gösteren Apart Otel misafirlerimize Teşekkür ederiz.

Apart Otel Samsun

Apart Otel Samsun

Apart Otel

Günümüzde birçok sebeple farklı şehirlerde günübirlik ya da aylık olarak kalmak zorunda kalan bir çok insan bulunmaktadır. Bu insanların ilk problemi kalacak yer bulamamalarıdır. Ev kiralamak fazla teferruata sebep olmakta, oteller ise çok pahalı olmaktadır. Bu nedenle en iyi çözüm apartlar olmaktadır. Özellikle de kalınacak süre birkaç günden fazlaysa.

Apart Otel Samsun Kiralama Seçenekleri

JoLLy Home 360 Derece Dıştan görünüm
 • Tam da bu ihtiyaçları karşılamak için inşa edilmiş yerlerden biri de samsun apart otel olmaktadır. Samsun veya yakın çevresinde günübirlik ya da haftalık veya aylık olarak uygun fiyata kalacak yer arayan kişiler samsunapartpansiyon.com adresi aracılığıyla sorunlarını çözebilirler. Tamamen dayalı döşeli apart ve pansiyonları müşterilerinin kullanımı için en uygun fiyata sunan samsun apart otel Samsun’da geçici olarak yer arayanlar için en iyi seçenektir.

Apart Otel Samsun Atakum Konumu

Geçici olarak kalacak yer arayanların mutfağı ve tuvaletinin var olması ve bir ev havası vermesi dolayısıyla belki de ilk tercihler apartlardır. Bu tercihte olan ve Samsun’da kalacak yer arayan kişiler için samsun apart otel önerilebilir. Samsun apart, birçok farklı ihtiyaç ve kullanım için farklı seçenekler sunmaktadır. Apartlar genel başlıklar altında şöyle anlatılabilir:

Apart Otel Samsun Yorumları

Apart Otel Samsunda hem tek kişilik kullanım hem de ailecek kullanım için seçenekleri bulunmaktadır. Otel odası edasıyla düzenlenmiştir. 1+1, 2+1, 1+0 gibi seçenekleriyle müşterilerin kullanımına sunulmaktadırlar. Tek ya da çift kişilik seçenekleri bulunan apartlardır. Tek kişilik apartlarda yatak odası, televizyonlu oturma odası, Amerikan stil mutfak ve tuvalet ile banyo bulunmaktadır. 2+1 apartlarda ise yatak odası, televizyonlu oturma odası, tuvalet ile banyo haricinde ayrı mutfağı bulunmaktadır.
Apart Otel Samsun yorumları

77

21%

Apart Otel Samsun yorumları

Apart Otel Samsun Ort. Puan

4.7

Apart Otel Samsun Yıldızlı Puan

91%
83%
13%
8%
3%

Apart Otel Samsun Fotoğrafları

Tek kişilik apartlardan farkı oturma odasının daha geniş olması ve oturma odasından ayrı bir mutfağı bulunmasıdır. Ev ortamı arayan kişiler için bu apartlar en iyi seçenek gibi gözükmektedir. Müşterilerin bütçesine göre seçenekleri bulunan günlük apartların diğer apartlardan tek farkı, günlük olarak kiralanmasıdır. Apartların dizaynı ücrete ya da ihtiyaca göre farklılık göstermektedir. Günübirlik kalacak yer arayanlar için en iyi seçenek günlük apartlardır.

Apart Otel Samsun Fiyatları

Atakum apart evler, 1+1, 2+1 ya da 1+0 seçenekleriyle müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere inşa edilmiştir. Atakum apart evler sayesinde güven ya da temizlik problemi olmadan ihtiyaç duyulduğu kadar konaklanabilir. En iyi kalitede eşyaları, televizyonlu geniş oturma odaları, rahat yatakları ve konforlu tuvalet ile banyolarıyla Atakum apart evler kalitesini ortaya koymaktadır. Atakum apart evler Uygun fiyat seçenekleriyle müşterilerin kullanımına her zaman hazırdır.
Günlük Fiyat
Haftalık Fiyat %10 Daha Ucuz
1+0 Stüdyo Apart Otel
500TL /H.İçi Günlük 1-2 Kişi
 • Çift Kişilik Yatak
 • Banyo&WC
 • Havlu, Şampuan
 • 24 Saat Sıcak Su
 • TV, Wi-Fi
1+1 Kiralık Apart Otel
1000TL / H.İçi Günlük 1-2 Kişi
 • Çift Kişilik Yatak
 • Yatak Odası
 • Oturma Odası
 • Mutfak
 • Balkon
 • Banyo&WC
 • Havlu, Şampuan
 • 24 Saat Sıcak Su
 • TV, Wi-Fi
2+1 Kiralık Apart Otel
1500TL /H.İçi Günlük 1-2 Kişi
 • Çift Kişilik Yatak
 • Yatak Odası
 • Çocuk Odası
 • Oturma Odası
 • Mutfak
 • Balkon
 • Banyo&WC
 • Havlu, Şampuan
 • 24 Saat Sıcak Su
 • TV, Wi-Fi

Apart Otel Samsun İletişim

Öncelikle ilk iletişim yolu samsunapartpansiyon.com adresidir. Bu internet sitesine girilerek gerekli iletişim bilgilerine ulaşılabilir. Bir diğer iletişim yolu ise samsun apart otel ve pansiyonun sitesinde yer alan adresidir. Adresi şöyledir: Mevlana Mahallesi, Şehit Gökhan Çavuşoğlu Caddesi, No:16 Atakum/Samsun 55200 ( Medikal Park Hastanesi Yakını ) Bir başka iletişim yolu global ve Türkiye içi telefon numaralarıdır. Bu numaralar şöyledir; Türkiye İçi: 0 530 730 60 16 Bir diğer iletişim aracı olan mesaj seçenekleri de kullanılabilir. Whatsapp mesaj numarası 0545 395 81 15 şeklindedir. Samsun apart ile email adresine mail atarak da iletişime geçilebilir. Samsun apartın sosyal medya adreslerinden de iletişime her zaman geçilebilir.
Bizi Arayın

JoLLy Home Telefon numarası ve İletişim bilgileri

EMail Gönderin

JoLLy Home konaklama Firmasına Ait Mail Adresi

destek@jollyhome.com.tr
Sosyal Medya

JoLLy Home Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin.

Apart Otel Samsun Rezervasyon

Samsun apart pansiyon müşterilerine rezervasyon imkanı sunarak mağduriyet yaşamamalarını sağlamaya çalışmaktadır. Yukarıda bahsedilen iletişim yolları kullanılarak istenilen apart için rezervasyon yaptırılabilir. Ayrıca bu iletişim yolları dışında müşteriler rezervasyon formu doldurarak istedikleri apartı rezerve edebilirler. İnternet sitesine girilerek ihtiyaç duyulan ya da hoşa gidilen apart bulunarak rezervasyon formunda bu apart belirtilerek rezervasyon işlemi tamamlanabilir. Bazı bilgilerin doldurulması tabii ki karşılıklı iletişim için gerekmektedir. Samsun Apart ile 7/24 iletişime geçilerek rezervasyon yaptırılabilir.

Samsun Apart'ın Sunduğu İmkanlar

Öncelikle kolay ulaşım için sitenin iletişim bölümünde konum bilgisi google konum servisiyle desteklenmiştir. Ayrıca müşteriler Samsun Apart ile iletişime geçerek en yakın tramvay, otobüs ve taksi duraklarının yerini öğrenebilirler. Özel araç sahipleri yine Samsun Apart ile iletişime geçerek en kısa ve kolay ulaşım yolunu öğrenebilirler. Samsun Apart müşterilerine ücretsiz ve sınırsız wifi ve 24 saat sıcak su imkanlarını tanımaktadır. Yine Samsun Apart, uluslararası uydu, temiz ve hijyenik bir ortam, buzdolabı, çamaşır makinesi, çöp poşeti, ücretsiz çay, kahve, su, maden suyu, saç kurutma makinesi, tuvalet kağıdı, doğal gaz kombi, set üstü ocak, ücretsiz otopark ve elektrik süpürgesi gibi birçok temel ihtiyacı müşterilerinin kullanımı için hazır bulundurmaktadır. Bunlardan ayrı olarak LCD ekran TV imkanı da tüm apartların oturma odalarında mevcut bulunmaktadır. Tüm imkanları sağlanmış bu apartlar için 7/24 rezervasyon yaptırma imkanı da bulunmaktadır. Yine apartlarda konaklamak isteyen müşterilere beyaz havlular, tek kullanımlık şampuan ve sabun setleri, yedek nevresim takımları ve kışın battaniye temini gibi ihtiyaç duyulabilecek ek ihtiyaçları da kullanımlarına sunulmaktadır.