JoLLy Home Hakkımızda Sayfasına Hoş Geldiniz.

JoLLy Home Hakkımızda Sayfasına Hoş Geldiniz. JoLLy Home Hakkında Detaylı Blgilere Sayfamızdan Ulaşabilirsiniz.

1K+ Toplam Müşteri
1K+ Mutlu Müşteri
1M+ Üye
JoLLy Home Hakkımızda
Samsun JoLLy Home Hakkımızda
JoLLy Home Hakkımızda Atakum Samsun

Bizim Hikayemiz, JoLLy Home Hakkında

Samsun JoLLy Home konaklama hizmeti 2007 yılından bu yana veren, misafirlerine uygun fiyatlar ile temiz ve güvenilir yerlerde kalmalarına imkan sağlayan bir firmadır. Paranın kolay kazanılmadığının bilincinde olarak misafirlerimizden minimum ücret talep ediyoruz.

Misafirlerimize konaklama yapabilecekleri yerin haricinde, rahat edebilecekleri, kendilerini evlerindeki kadar güvende hissedebilecekleri daireler teslim ediyoruz.

1+0 Stüdyo, Mini 1+1 daireler de uygun fiyatlar ile kalmanız için fırsatlar sunuyoruz.

Samsun JoLLy Home uzun yıllar boyunca bir çok şehirden Samsun’a gelen misafirlerini en iyi şekilde ağırlayıp memnun etmek için elinden geleni yapmıştır. Güvenilir bir yer olmasından, insanların güvenini kazanmış bir konaklama yeridir. Aileniz ile birlikte konaklama yapmak isterseniz, aileler için özel hazırlanmış 2+1 daireler mevcuttur.

Sevdikleriniz ile dairelerimizden birinde kalmak istiyorsanız kişi sayınızı bize bildirmeniz gerekmektedir. Sizlere en uygun fiyatlar ile konaklama hizmeti sunabilmemiz için bazı bilgilerin tarafımıza eksiksiz aktarılması gerekmektedir. 8 kişilik bir aileyi 1+1 daireye alıp, rahat etmelerini bekleyemeyiz tabiki. Bunun için kişi sayınızı bilmemizde fayda var.

JoLLy Home

JoLLy Home Günlük kiralık ev daire Apart otel Pansiyon misafirhane konuk evi ve bütün firmaların verebildiği konaklama hizmetini verebilmektedir.

JoLLy Home

JoLLy Home 1+0 - 1+1 - 2+1 ve Mini 1+1 Günlük Haftalık Aylık Kiralık Ful Eşyalı daire seçenekleri ile sizlere Uygun Fiyatlı konaklama imkanları sağlamaktadır.

JoLLy Home

JoLLy Home Firmamız Atakum Türkişte; Mevlana Mahallesi, Şehit Gökhan Çavuşoğlu Caddesi, No:16 Atakum, SAMSUN 55200 Adresinde Yer Almaktadır.

JoLLyHome

JoLLy Home Konaklama Firmamıza Ait iletişim numarası:0530 730 60 16 Whatsapp numarası:0530 730 60 16 bizi 7 gün 24 saat boyunca arayabilirsiniz.

JoLLy Home Ekibi

JoLLy Home Personel Müdürü
Ercü
Personel Sorumlusu
JoLLy Home Reklam Sorumlusu
Ersin
Reklam Sorumlusu
JoLLy Home Temizlik Sorumlusu
Fadime
Temizlik Sorumlusu