Günlük Kiralık Ev İletişim ve Telefon numarası 0530 730 60 16

Günlük kiralık ev telefon numarası ve iletişim
Günlük kiralık ev Telefon Numarası ve iletişim 0530 730 60 16
Günlük kiralık ev iletişim Atakum, Samsun
Adres : Mevlana Mahallesi, Şehit Gökhan ÇAVUŞOĞLU Caddesi, No:16 Atakum/SAMSUN 55200

Telefon: 0530 730 60 16

Çalışma Saatleri :
7 Gün 24 Saat Sürekli Açık

Samsun Günlük kiralık ev Telefon Numarası ve iletişim

Samsun Günlük kiralık ev Telefon Numarası ve iletişim sayfamıza hoş geldiniz.

Kuzey Anadolu'nn orta yerinde ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Samsun'a gelmek ve orada konaklamak isteyecek yurt içinden ve yurt dışından turistik amaçla gelen misafirlere, eğitim amaçlı gelen gençlere ve iş amaçlı bir kaç gün için ya da tayinle gelmiş şehrimizin yeni sakinlerine hizmet etmeye Jolly Home firması sahip olduğu tecrübe ile her zaman hazırdır.

Sektöründe önde gelen firmalardan olan Jolly Home, kendine ait olan evleri ile aracılık ve komisyonculuk işleri yapmaksızın günlük aylık yıllık kiralama hizmeti vermektedir.

Samsun Günlük Kiralık Ev Özellikleri

Tatil evleri, öğretmen evi, konuk evi, Bungolov evleri, Villa evleri gibi ev kiralama seçenekleri de sunan firmanın kendine ait günlük kiraladığı evler de vardır. Günlük Kiralık evler 1+0, 1+1, 2+1, mini 1+1 oda seçenekleri ile ihtiyaca uygun olarak misafirlere sunulmaktadır.

Günlük, haftalık ve aylık olarak kiralayabilirsiniz. 25 metrekareden 115 metrekareye kadar olan evlerde mutfak, banyo + WC, 2+1 seçeneklerde salondan misafirler istifade edebilir. 1+0'da mutfak bulunmamaktadır. Evlerde kablosuz internet erişimi verilmektedir.

Evler misafirlerimize güvenilir ve en temiz şekilde bırakılır. Her teslim öncesinde çarşaflar yenileri ile değiştirilir. 7/24 hizmet veren güvenlik personelimiz ile evlerinde misafirler güven içinde oturabilirler. Günlük kiralık evler ile bilgileri jollyhome.com.tr web sitesinde samsun günlük kiralık ev iletişim üzerinden edinebilirsiniz.

Samsun Günlük Kiralık Ev İndirimler

Jolly Home firmasının çeşitli indirim seçeneklerinden yararlanarak zaten piyasaya göre yarı yarıya daha ucuz olan fiyatlandırmalarına ek avantajlar kazanabilirsiniz. Fiyatlandırmaların piyasaya göre ucuz olmasının sebebi evlerin, firmanın kendisine ait olmasıdır.

Böylece firma kar-zarar dengesini kendi belirleme inisiyatifine sahip olmanın avantajını kullanarak misafirlerin memnuniyetini de düşünerek fiyat politikasını bu şekilde belirlemiştir. Bu indirimler ile ilgili bilgileri samsun günlük kiralık ev iletişim üzerinden alabilirsiniz.

Samsun Günlük Kiralık Ev İletişim

Firma ile her türlü iletişimi resmi internet sitesi jollyhome.com.tr üzerinden sağlayabilirsiniz. Bu site üzerinden her türlü görsel ya da yazılı açıklamalarla istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Farklı indirim seçeneklerinin ayrıntılarını okuyabilirsiniz.

Firma destek hattına destek@jollyhome.com.tr mail adresi üzerinden talep ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Firmanın samsun günlük kiralık ev iletişim numaralarına erişebilir ve firma adresini öğrenebilirsiniz.