Yorumlar, Yıldız Değerlendirmeleri, İnceleme, Puanlama

Pansiyon Yorumları Samsun

Pansiyon Yorumları, Pansiyon Yıldızlı değerlendirmeler, Pansiyon kiralama hakkında sorulan sorular ve cevaplarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Samsun Pansiyon firması JoLLy Home İnceleme puanı. Kiralık Pansiyon yorumları.

Pansiyon Yorumları, Yıldız Değerlendirmeleri, İnceleme, Puanlama

Toplam Yorum

48

25%

Pansiyon yorumları

Ortalama Puanlama

4.5

Pansiyon Yıldızlı Değerlendirme

75%
55%
45%
15%
5%

Pansiyon Üye Yorumları ve Değerlendirmeleri

avatar
Melahat TEMİZ

3 yıl önce

Hakkında İnceleme: Pansiyon 1+1

Bayan olarak tek başıma konaklama yapabildiğim düzgün yerlerden bir tanesi. Günlerce fiyat araştırması yaptım en ucuz olanıydı, konaklama yapacağınız dairenin fotoğrafını attıyorlar. Fiyatlar değişmiyor. 80 liraya da daire var 250 lirayada. Konum güzel atakum Türk-İş’te. Atakumun en merkezi yeri medikal park hastanesine yakın. Ulaşım sorunu yok ve sahile yürüme mesafesinde. Ailelere tavsiye ederim.

Odalar: 5/5Hizmet: 5/5Konum: 5/5

avatar
Mikail ŞAHİN

5 yıl önce

Hakkında İnceleme: Pansiyon 2+1

Her şey için çok teşekkür ederim. Ailece işletmenizin başında olmanız çok güzel bir davranış. Çünkü sizlerin yanında ne ben nede ailem hiç sıkılmadık. Hastaneye geldik ama Allah sizlerle tanışmayı nasip etti. Kalpleri temiz insanlar, ailem ve adıma tekrar tekrar teşekkür ediyorum. 3. ayın 27'sinde görüşmek dileğiyle.

Odalar: 5/5Hizmet: 5/5Konum: 5/5

avatar
Damla Güler

3 Yıl Önce

Hakkında İnceleme: Pansiyon 2+1

Nevresimler temiz ve değişmişti. Bu konuda çok titizim inceledim. Hem temiz kokuyordu, Hemde bir ev hanımı olarak değiştirildiğini anlayabiliyoruz. Şehir dışından medikal park Hastanesine geldik, etrafta bir iki tane otel vardı gidip içine baktık beğenmedik son olarak jolly Home ti aradık daireleri görüp göremeyeceğimizi sorduk. Zaten daireyi göstermeden para almıyorlarmış. İnsanlara seçim hakkı sunuyorlar. Hiç bir günlük kiralık ev firması bu şekilde çalışmıyor. Biz 2 numaralı dairede kaldık. 6 kişi olduğumuz için geniş günlük kiralık daire kiraladık. Çalışanlar ve iş yeri sahibi bize rahat etmemiz için sırf hasta yakınıyız diye 1+1 daire fiyatından 2+1 daire verdi. ALLAH razı olsun. 10 gün boyunca konaklama yaptık. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadık. Bazı eksiklikler oldu tabi ama bizim için önemli olan bu eksikliklerin söylendiği anda tamamlanmasıydı. Bizlere misafirperverliği ve hastanede olan işlerimizde yardımcı olan jolly home ailesine çok teşekkür ederim. Ailem ve kendi adıma. ALLAH izin verirse bir dahaki ay görüşmek üzere. Tavsiye edeceğim sizi tanıdıklarıma. Tokattan selamlar saygılar.

Odalar: 5/5Hizmet: 5/5Konum: 5/5

avatar
Tarık Aksu

2 Yıl Önce

Hakkında İnceleme: Pansiyon 1+1

Samsun Jolly home suit daire de 10 gün ailemle kaldık. 5 kişilik aile olmamıza rağmen rahat ve huzur içinde konakladık. Samsun günlük kiralık ev hizmetini bu firmadan karşıladığım için memnunum. Uygun fiyatlı ve temiz bir konaklamaydı. İş yeri sahipleri güler yüzlü ve akraba gibi davrandılar. Ne gerekiyorsa yardımcı oldular. 10 gün boyunca kaldık bazı günler iş yeri sahipleri ile oturma sohbet etme fırsatı buldum gerçekten insancıl ve cana yakın kişiler. Aile olarak konaklama yapacak herkese tavsiye ederim.

Odalar: 5/5Hizmet: 5/5Konum: 5/5

avatar
Hakan LARLAR

10 Ay Önce

Hakkında İnceleme: Pansiyon 1+1

Samsun Pansiyon hizmeti veren firmanıza çok teşekkür ederim. Sağlık sebeplerimden dolayı Medikal park hastanesinde tedavi amaçlı Amasyadan geldim 1 ay 1 numaralı günlük kiralık evde kaldım. Uzun süre kalmama rağmen hiç bir olumsuzluk yaşamadım. Çalışanlar zaten çok insancıl. Cana yakın kişiler. Kibirli ve insana deger vermeyen insanlardan değiller. Olması gerektiği gibi. Samsun günlük kiralık eve ihtiyacı olanlara ve en önemlisi düzgün bir günlük kiralık ev arayanlara tavsiye ederim. Ailesi ile yada sevdiklerinizle güven ortamında kalabilirsiniz.

Odalar: 5/5Hizmet: 5/5Konum: 5/5

Samsun Pansiyon Yorumları

Samsun bölgesine çok sayıda şehir dışından insan gelmektedir. Dolayısı ile konaklama ihtiyacı bir o kadar fazla. Ancak son dönemlerde pansiyon gibi ekonomik olan yerler de oldukça revaçta olmaya başlamıştır.

Samsun Pansiyon Yorumları

İnsanlar konaklayacak bir yer ararken bazen bir güvence ister. Bu yüzden samsun pansiyon yorumları okuyarak bir fikir edinmek mümkündür. Özellikle Jolly Home, sahip olduğu yorumlarda oldukça olumlu geri dönüşümler almaktadır.

İnsanlar bu yorumlara bakarak bir fikir edinebilir, kalacak yer ile ilgili karar alabilir. Yapılan Jolly Home yorumların hepsi son derece pozitif. Çünkü, pansiyonlarda verilen hizmet, kalite ve hijyen konuları ön planda tutmaktadır.

İnsanlara sunulan konfor sayesinde pansiyonda geçen süreç oldukça keyifli olmaktadır. Bazen kalite detaylarda saklıdır. Bu yüzden yorumlar incelenerek, pansiyonun ne kadar kaliteli olduğu, ne gibi hizmetlerin var olduğunu görmek mümkün. Bu pansiyonda kalan kişilerde bırakılan izlenim oldukça önem arz etmektedir.

Samsun Pansiyon Hizmet Anlayışı

Samsun bölgesi oldukça yoğun bir yerdir. Özellikle yaz ayların da gelmesi ile kişiler bu bölgeye gelmektedir. Buna bağlı olarak pansiyon arayışı da artmaktadır. Pansiyon tercih etmeden önce mutlaka yorumlara bakılmalıdır. Gidilecek yer hakkında ön bilgi edinmek çok önemlidir. Samsun pansiyonlarında birçok ayrıntı mevcuttur. Jolly Home, ekonomik ve kaliteli anlayışı ile ön plana çıkmaktadır.

Samsun Pansiyon Avantajları

Konaklama bir bütün olarak ele alınmalıdır. Verilen hizmet, konfor gibi detaylarla incelenmeli. Yapılan samsun pansiyon yorumları genelde insanların kendi izlenimlerini açıkça belirttikleri yerdir. Bu yüzden hemen pansiyon hakkında bilgi toplamak bu şekilde mümkündür. En azından insanlar yaşadıklarını, neler gördüklerini ve memnuniyetlerini bu şekilde görmek mümkün olmaktadır.

Farklı nedenlerden ötürü Samsun bölgesine gelen kişiler temiz, ferah ve güvenilir pansiyonda konaklayabilmektedir. Tatil için gelen bireyler ve aileler keyifli vakit geçirebilirler. Güvenilir, ferah ve merkeze yakın olan bu pansiyon sayesinde kişiler sorunsuz tatil yapabilmektedir.

Günümüzde pansiyonlar otellerden daha ekonomik olduğundan daha çok tercih edilmektedir. Bu da avantajlardan bir tanesidir. Pansiyona gelmeden önce okunan ve incelenen samsun pansiyon yorumları genel olarak bilgi amaçlı olacaktır. İnsanlar bu şekilde kendi kararını verebilirler.

pansiyon Samsun
Pansiyon

Pansiyon Yorumları, Pansiyon Fiyatları, Pansiyon Kiralama Prosedürü, Kiralık Pansiyon Fotoğrafları, Pansiyon İlanları, Uygun Fiyat ve Güvenilir Konaklama. Samsun da Pansiyon firmaları JoLLy Home Atakum

avatar
Hakan LARLAR

04.05.2023 21:37

Puanlama 1.0 / 5.0 Arası

Hizmet: Pansiyon

Samsun Pansiyon hizmeti veren firmanıza çok teşekkür ederim. Sağlık sebeplerimden dolayı Medikal park hastanesinde tedavi amaçlı Amasyadan geldim 1 ay 1 numaralı pansiyonda kaldım. Uzun süre kalmama rağmen hiç bir olumsuzluk yaşamadım. Çalışanlar zaten çok insancıl. Cana yakın kişiler. Kibirli ve insana deger vermeyen insanlardan değiller. Olması gerektiği gibi. Samsun günlük kiralık eve ihtiyacı olanlara ve en önemlisi düzgün bir günlük kiralık ev arayanlara tavsiye ederim. Ailesi ile yada sevdiklerinizle güven ortamında kalabilirsiniz.

ODALAR: 5/5
HİZMET: 5/5
KONUM: 5/5
pansiyon Samsun
pansiyon Samsun

pansiyon Yorumları Samsun, pansiyon Fiyatları Samsun, pansiyon Kiralama Prosedürü, pansiyon Fotoğrafları, pansiyon İlanları, Uygun Fiyat ve Güvenilir Konaklama. Samsun da pansiyon firmaları JoLLy Home Atakum

avatar
Melahat TEMİZ

02.05.2023 19:19

Puanlama 1.0 / 5.0 Arası

Hizmet:pansiyon Samsun

Bayan olarak tek başıma konaklama yapabildiğim düzgün yerlerden bir tanesi. Günlerce fiyat araştırması yaptım en ucuz olanıydı, konaklama yapacağınız dairenin fotoğrafını attıyorlar. Fiyatlar değişmiyor. 80 liraya da daire var 250 lirayada. Konum güzel atakum Türk-İş’te. Atakumun en merkezi yeri medikal park hastanesine yakın. Ulaşım sorunu yok ve sahile yürüme mesafesinde. Ailelere tavsiye ederim.

ODALAR: 5/5
HİZMET: 5/5
KONUM: 5/5

Pansiyon Yorum ve Değerlendirme

Pansiyon Değerlendirin

pansiyon Yorumları

Odalar: 5/5Hizmet: 5/5Konum: 5/5

pansiyonda Tek başıma kalmama rağmen çok rahat ettim. Ailece çalıştırıyor olmaları insana biraz daha güven veriyor. Güvenilir konaklama arayanlara tavsiye ederim.

Rabia Kahveci, 5 yıl önce
  • 648
  • 52

pansiyon Atakum, Samsun Yorumları

pansiyon Yorumları okudum herkes hakkınızda temiz olduğunuzu söylüyor. 3 ayın sonunda abimin hastanede kontrolü var. Medikal park hastanesine yakınmısınız? Evde yemek yapılabiliyormu?

Dilara ÖZKÖK, 5 yıl önce
  • 756
  • 67