SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Samsun günlük kiralık ev, Atakum günlük daire, Apart Otel Pansiyon, Konaklama yerleri, Misafirhaneler, kalınacak yerler ilgili Sıkça Sorulan Sorular Sayfamıza Hoş geldiniz.

Samsun günlük kiralık ev Sıkça Sorulan Sorular SSS (Faq)
Samsun günlük kiralık ev nerede?

Samsun günlük kiralık ev JoLLy Home Konaklama (Apart, Pansiyon, Otel,Daire, Misafirhane, öğretmenevi (Hepsini Kapsıyor)) Sektöründe misafirlerine Samsun Atakum Türkiş'te Hizmet sunuyoruz. %99'u aile olan semtimiz; huzurun, rahatlığın ve ihtiyaç halinde, bütün herşeyi bulabileceğiniz bir lokasyondur. İletişim Sayfamızda bulunan konum ve ulaşım seçeneklerini inceleyip gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Samsun Günlük kiralık ev kiralanır mı?

Günlük kiralık ev ihtiyacınız sırasında uygun fiyatlı konaklama yeri olarak kiralama yapılabilir. Güvenli ve resmi kuruluşlardan Samsun günlük ev kiralamanız gerekir. Aileniz ve Arkadaşlarınız ile birlikte günlük kiralık ev kiralaması yapabilirsiniz. Samsun günlük kiralık ev firması jolly home bu konuda en güvenilir ve uygun fiyatlı konaklamayı sizlere sunar.

Samsun Günlük kiralık ev Güvenilir mi?

Samsun günlük kiralık ev Firması JoLLy Home herhangi bir ortağı olmayan, sadece aile bireyleri tarafından yönetilen, siz değerli misafirlerimize TEMİZ, GÜVENİLİR ve UYGUN FİYATLI konaklama hizmeti sunmayı başarabilmiş bir Firmadır. Aileniz ile gönül rahatlığı ile misafirimiz olabilir ve ister günlük, ister haftalık, isterseniz aylık kiralama yapabilirsiniz. Dairelerimize kesinlikle aranması olan, kaçak kişiler ve ebeveyni yanında olmayan, 18 yaşından küçük olanlar konaklama yapamaz

Samsun günlük kiralık ev Temiz mi?

Samsun günlük kiralık ev daire apart pansiyon otel misafirhane yani kısacası; Samsun konaklama hizmeti veren JoLLy Home firmamız Temiz, Hijyenik ve her misafirden sonra mutlaka değiştirilen nevresimler ile konaklamanız için sizleri bekliyor. Nevresimlerin beyaz olmasından dolayı temiz olup olmadığını hemen anlayabilirsiniz. Banyo Wc her misafirden sonra çamaşır suyu ile yıkanıyor. Yerler süpürülüp viledda ile hijyeni sağlanıyor. Günlük haftalık aylık olarak kiralama yapabileceğiniz daireler de temizlik malzemeleri de sizlere sunulmaktadır.

Samsun Günlük Kiralık Evler de Kimler Konaklama Yapabilir?

Kaçak olmayan, 18 yaşını geçmiş herkes konaklama yapabilir. Ailelerin, hasta yakınlarının, iş seyahatinde olan kişilerin, araba almaya gelip konaklamaya yer arayanların ve bir sürü örnekle sıralayabileceğimiz ihtiyaçlardan dolayı konaklama yapılabilecek ucuz ve temiz yerlerdir. 5 kişilik bir aile otel odasında kalamıyor malum. Ama 2+1 günlük kiralık ev de rahat ve sorunsuz bir şekilde kalabiliyor.

Samsun Günlük Kiralık Evlerde Konaklama Süresi Kaç Saat ?

Samsun Günlük Kiralık Ev firmamız JoLLy Home ait dairelerde konaklama süreleri değişiklik gösterebilmektedir. Bu misafirimizin isteğine ve bizden daire tuttuğu saate göre değişebilir. Bizi arayıp daire tutmak isteyen misafirlerimiz günün hangi saatinde daireyi tutarsa tutsun, ertesi gün saat 11:00'da çıkış yapması gerekir. Çünkü bir sonraki misafir için dairenin temizlenip, nevresimlerinin değişmesi gerekiyor. Bugün saat 09:00 da aldığınız daireyi yarın saat 11:00 da teslim ederseniz 26 saat kalmış oluyorsunuz. Müsait dairelerimiz olduğu sürece misafirlerimizin yararlanmasını sağlıyoruz.

Samsun da 400 Liraya Günlük kiralık ev Bulunur mu?

Evet günlük 400 liraya ev kiralayıp konaklama yapabilirsiniz. Jolly Home firmamız 1+0 günlük kiralık ev imkanları ile hafta içi 400 liradan günlük kiralık daire hizmeti sunmaktadır. İki kişi yada tek kişi bu dairelerde kalabilirsiniz. Üstelik ek bir ücret ödemeden.

Samsun Günlük Kiralık Ev Ödeme Şekilleri Neler?

Samsun Günlük Kiralık Ev firmamız Jolly home, misafirlerini ödeme yönünden bunaltmadan hizmet veriyor. Uygun fiyatlar ile konaklamak isteyen misafirlerimizin ödemek istediği bütün seçeneklere açık olduğunu bilmenizi isteriz. Nakit, Havale ve EFT yolu ile ödeme yapıp günlük, haftalık, aylık konaklama yapabilirsiniz.

Samsun Günlük Kiralık Ev Anahtarını Nereden Teslim Alacağız?

Kiralama yapacağınız ve konaklama yapacağınız Günlük kiralık ev anahtarını istediğiniz saatlerde iletişim sayfamızda bulunan adresimizden alabilirsiniz. İsteğiniz üzere sizlere atılacak olan konumdan yani dairenin bulunduğu yerden alabilirsiniz.

Samsun Günlük Kiralık Ev Rezervasyonunu Nasıl Yapabilirim?

Samsun Günlük Kiralık Ev Whatsapp, Sesli ve internet sitemizde bulunan iletişim kanallarından herhangi birisini kullanıp bize ulaşırsanız rezervasyon işleminizi tamamlayabiliriz. Gelmeden 1-2 gün öndesinden bizi aramanız en doğrusu, çümkü sizin kaç kişi geleceğinizi bilmemiz rahat ve konforlu bir konaklama satın almanıza yardımcı olabilir.

Samsun Apart Otel Sıkça Sorulan Sorular SSS (Faq)
Samsun Apart Otel de Ektra Ücret Ödenir mi?

Samsun Apart Otel Firmamızda Daire içinde herhangi bir eşyaya zarar vermediğiniz sürece ve daireyi pis teslim etmediğiniz sürece, ekstra ücret ödemenize gerek kalmaz.

Samsun Apart Otel de Kimliksiz Konaklama Yapabilirmiyim?

Samsun Apart Otel Firmamız; Konaklama insan güvenliğinin ve gizliliğin ön planda tutulması gereken bir yer olarak görmektedir. Kimlik taşımak Devletimizce zorunlu tutulmuştur.Bu sorumluluğu yerine getirmeyen kimse Apart Otellerde konaklama yapamaz.

Samsun Apart Otel Kaporalar İade Edilir mi?

Samsun apart otel konaklama hizmetti veren firmamız JoLLy Home, misafirlerinden kapora talep etmeden önce orjinal fotolar ile dizayn edilmiş İnternet sitesinde bulunan dairelere ait sayfa linklerini misafirlerine gönderip kalacakları daireleri görmelerini sağlar. Konaklama yapacak olan misafir adayımız kalacağı daire fotoğraflarını gördükten hemen sonra işletmenin konumunu görmesi için tarafımızdan uygulamalar aracılığı ile gönderilir. Konumu, fotoğrafları ve fiyatı değerlendirerek daireyi kiralamak isteyip istemediğine karar verir. Eğer kararı olumlu ise firmamız misafirine Hesap bilgilerini göndererek 1 günlük ücretini kapora olarak misafirimizden talep eder. Günlük kiralık olarak tutulacak dairenin misafirimize rezervasyonu yapılması için kapora alınmaktadır. Kapora göndermeyen misafir için işletmemizde bulunan konaklama yerlerinden rezervasyon yapılmaz. Misafirin gelememe durumunda mağdur olunmaması, dairenin boş geçme ihtimaline karşı kapora ile rezervasyon sağlıyoruz. Kapora gönderip gelemeyen, gelip herhangi bir sorundan dolayı (iki taraflı) kalmayan misafirlerimize kapora iade edilmez. Verilen sözün ve işletme tarafından mağduriyetin güvencesi olan kapora kira, reklam ve kaybedilen müşterilerin karşılığıdır. Arayan misafirlere, size güvenerek ayırdığımız daireyi veremiyorsak sorumlusu firmamız değildir.

Samsun Apart Otel Ulaşım Kolay mı?

Evet Samsun Apart Otele ulaşım ile ilgili hiç bir sorun yaşamadan ulaşabilirsiniz. Tramvay, otobüs, minibüs ve taksi duraklarına yakın bir lokasyonda sizlere konaklama hizmeti sunuyoruz. Türkiş tramvay durağına 500 metre ve yürüyerek 7-8 dakikada ulaşılabilecek bir mevkideyiz. Türkiş minibüs hatlarının güzergahında bulunan JoLLy Home otobüs duraklarına da yakındır.

Samsun Apart Otel içinde Neler Var?

Günlük, Haftalık, Aylık Kiralık Samsun Apart Otel konsepti normal yaşam olarak dizeyn edildiği için, bir evde bulunması gereken ne varsa içinde vardır. Mutfak araç ve gereçleri, havlu takımları, şampuan, tuvalet kağıdı, çay vs..

Uzun Süre Konaklamalarda Apart Otellerde İndirim Varmı?

Evet 3 gün üzeri kalan misafirlerimize konaklama yapacağı gün üzerinden indirimler uygulanmaktadır. Ayrıca JoLLy Home firmamızda belirli gün ve zamanlarda %10 ve %20 indirimler misafirlerimizin tercihlerine sunulmaktadır. Detayları öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Apart Otel Kurumsal Firmamı, Fatura Kesiliyor mu?

Samsun Apart Otel sektöründe önde gelen kuruluşumuz kurumsal kimliği ile Apart Otel hizmeti veriyor. Her misafirimiz için düzenlenen fatura çıkış yapılırken misafirlerimize verilmektedir.

2 Gün yada üzeri Günlük Daire Tuttuk, 1 gün kalıp çıkabilirmiyiz?

Telefon da 2 gün ve üzeri günlük daire kiralamak isteyen, günlük konaklama yapacağı yerin rezervasyonunu yaptırmış yada gelip dairesine yerleşmiş misafirlerimiz; Konaklama yapacağınız gün sayısını, kişi sayısını ve günlük kiralık dairelerin özelliklerini paylaşmamız hep size hemde bize katkı sağlamaktadır. Sizin söylediğiniz söze güvenerekten rezervasyon alamıyoruz. 3 günlük deyip 1 güne indiren misafir kabul etmiyoruz. Günlük dairelerimizin çoğu aile olduğundan 1 günlük daire verilmesi için aile olmanız gerekmektedir. Girişte ücretler peşin olarak alınmaktadır. Kaç gün kalınacaksa peşin olarak ödeme yapıp konaklama yapabilirsiniz. 3 Günlük ödeme yapıp 1 gün kalıp geriye kalan 2 günlük ücretin verilmesi büyük kurumsal isimli firmalarda imkansız olduğundan bizdede aynı şekildedir. Bunun nedeni daireyi size haftalarca yada günlerce ayırıp kimseye veremememizdir. Son dakikada bize haber veren misafirlerin ödemiş olduğu ücret sonraki günlerin boş kalma durumunda firmamızın güvencesidir.

Apart Otel Sürekli Açık mı?

Apart Otel Bina giriş ve çıkış kapısı 24 saat açıktır. Misafirlerimiz istedikleri zaman kiralamış olduğu Apart Otele giriş ve çıkış yapabilirler.

Apart Otel de Otopark Var mı?

Samsun günlük kiralık ev, Samsun apart, Samsun pansiyon, Samsun otel, Samsun misafirhane, Samsun öğretmen evi yani kısacası Samsun konaklama firması JoLLy home ait otopark mevcut. Geniş ve uzun araçların park etmesi için mevcut otopark yerimizi de hizmetinize açtık.

Samsun Apart Otel Sıkça sorulan Sorular sayfasına geçmek için aşağıda bulunan bağlantı linkini tıklayın.

Samsun Apart Otel Günlük Ev Sıkça Sorulan Sorular
Samsun Pansiyon Sıkça Sorulan Sorular SSS (Faq)
Samsun Pansiyon da En Fazla Kaç Kişi Kalabilir?

Samsun Pansiyon firmamızdan 2+1 tercih edilirse toplamda 11 kişilik bir aile konaklama yapabilir. Geçmiş dönemlerde bu tür konaklama yapan aile misafirlerimiz olmuştur. 2 Numaralı dairemiz geniş ve her odasında en az 2 yatağı bulunanıdır. Kalabalık bir gurup yada aile olarak kiralama yapmayı dşünüyorsanız tercihiniz 2 numaralı dairemiz olmalı

Samsun Pansiyon da Sigara İçiliyor mu?

Samsun Pansiyon Firmamız JoLLy Home ait konaklama yerlerinde sigara içmek için alanlar mevcut. Misafirlerimiz günlük evleri kendi daireleri gibi görüp, kimseyi rahatsız etmemek ve zarar verici hareketler sergilemediği sürece kiraladığı dairede sigara içebiliyor. Sigara hiç içilmeyen günlük kiralık dairelerimiz de mevcut. Konaklama yerimiz sürekli havalandırılıp dezenfekte yapıldığı için sigara içilmemiş kadar temiz kokuyor.

Evcil Hayvan Kabul Ediyor musunuz?

Samsun konaklama yerleri arasında evcil hayvan kabul etmeyen firma sayısı çok az. Hayvanlar bazılarımızın en yakın dostu. İnsanlar sevdiği şey ne olursa olsun ondan ayrılmayı istemez. Evcil hayvan ile daireden çıkış yapan misafirmiz sonrasında yapılacak olan temizliğinin daha detaylı yapılması gerekiyor. Bu temizlik personelimize iş yükü getirdiğinden ve bir sonraki misafirlerimizin alerjik reaksiyonunu tetiklememesi için önlemler alıyoruz. Bunun için Evcil Dostlarımızı Kabul Edemiyoruz.

Ailemle Gelmek İstiyorum, Pansiyonunuz Güvenilir mi?

Samsun misafirhaneleri, öğretmenevlerinin doluluk oranları %100 olduğundan aileler firmamızda konaklama yapmaktadır.Tekrar tekrar firmamızda konaklama yapan aile misafirlerimiz var. Askerini evci iznine çıkartmak isteyen, hastane işleri için Samsun ilimizde bulunan aileler, çocuklarını okula kayıt ettirmek için gelenler firmamızda konaklama yapmaktadır. Kişi sayısı fazla olan aileler Özellikle 2+1 dairelerimizi tercih ediyorlar. 1+1 Günlük kiralık dairelerimizde de aileleri misafir edebiliyoruz. Mutfak eşyası ve gerekli araç gereçlerin olması sebebi ile 1+1 günlük kiralık daireleri tercih eden aileler oluyor.

Kiralama Yapacağım Pansiyonun Özellikleri Neler?

Samsun günlük kiralık ev, daire, pansiyon, apart, otel, misafirhane, kısacası Samsun 'da konaklama firması olan JoLLy Home 11 (Onbir) Adet Daire ile hizmet vermektedir. Ana sayfada bulunan JOLLY HOME AİT BÜTÜN DAİRELER Bölümünden seçim yaparak, Daire Hakkında bütün özellikleri görebilirsiniz. Yatak kapasiteleri, mutfak, kat, balkon vb. özellikleri inceleyip bilgi edinebilirsiniz.

Samsun Otogardan Pansiyona nasıl giderim?

Otogardan, havaalanından, meydan ve Samsun 'un neresinde olursanız olun ulaşım sorunu olmayan, minibüs, otobüs, tranvay, taksi duraklarının hemen yanında bulunan firmamız JoLLy Home merkezi bir lokasyondadır. Otogardan günlük kiralık dairenin bulunduğu yere gelmeniz çok kolay. Sefer numarası T1 olan otobüse binip, Atakum polikliniği (Araştırma hastenesinin ek binası) önündeki durakta inerseniz, aramızda sadece 3 bina olacak. Detaylı ve resimli bilgiler İLETİŞİM sayfamızda yer almaktadır. Gerekirse bizi arayıp yardım alabilirsiniz.

Samsun pansiyon Askeriye ye Yakın mı?

Samsun pansiyon hizmeti veren JoLLy home merkezi bir yerde olması, askeriyenin yerleşim yerlerinin dışında olması sebebi ile ulaşım araçları ile gidebileceğiniz mesafededir. Atış talimleri, eğitimler ve güvenlik sebebi ile askeri birlikler şehir dışlarına kurulmuştur.

Samsun pansiyon Medical Park Hastanesine Yakın mı?

Samsun pansiyon Firması JoLLy Home markamız, Medical Park Hastanesine yakın apart, pansiyon, otel, günlük kiralık evler arasındadır. Yürüyerek Medical park hastanesine 7-8 dakikada gidebilirsiniz. Aracınız varsa hastaneye ulaşmanız dakikalar sürmez.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yakını pansiyon var mı?

Şehir dışından gelip, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi'ne yakın pansiyon arıyorsanız sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya hazırız. Hasta yakınlarına sunmuş olduğumuz indirimler ve ulaşım desteğini misafirlerimize sunuyoruz.

Samsun ilçelerinde Pansiyon bulabilir miyiz?

Samsun ilçelerinde Pansiyon bulamazsınız. Nüfus'un yetersiz olduğu ve herhangi bir özelliğinden dolayı gelen turistin olmadığı yerlerde günlük ev hizmeti veren bir yer yok malesef. Küçük ve merkezi olmayan ilçelerimizde sadece yerel oteller bulunabilir.

Samsun Atakum Apart Otel günlük kiralık ev Sıkça Sorulan Sorular sayfasına geçmek için aşağıda bulunan bağlantı linkini tıklayın.

Samsun Atakum Apart Otel Günlük Kiralık Ev Pansiyon Sıkça Sorulan Sorular
Sevdiğime evlenme teklifi edeceğim süsleme yapıyor musunuz?

Süsleme organizasyonu yaptıracak olan misafirlerimiz ilk olarak, konaklama yapacağı daireyi seçmeli. Süsleme yapılacak günlük kiralık dairenin hangi odalarının süsleneceği konusunda bilgilendirilmemiz gerekiyor. Büyük olan dailerin bütün odaları süslenirse daha fazla süs eşyası gideceği için maddiyat ön plana çıkmaktadır. Misafirlerimizin süsleme için kullanılacak malzeme ücretini havale yapması gerekiyor. Firmamız o ücretle, süs eşyalarını ve süsleme gereçlerini alıp, kiralama yapan kişi talimatı ile süsleme işlemini yapmaktadır.

Samsun Apart otel, pansiyon, günlük kiralık ev, daire Nerede?

Samsun Apart otel, pansiyon, günlük kiralık ev, daire ve misafirhane hizmeti veren JoLLy Home merkezi ilçe olan Atakum da yer alıyor. Atakum Samsun'un merkezi ilçelerinden birisidir. Samsun meydan dediğimiz alana minibüsle 10 dakika mesafede yer alan Atakum ilçemiz sahili ve plajları ile bilinmektedir. Samsun konaklama alanında Atakum ilk sırada yer alıyor. Misafirlerimiz için ulaşım sorunu olmayan, etrafında bütün imkanları bulunduran (market, eczane, hastane, manav, büfe, AVM vb.) bir konumda konaklama hizmeti sağlıyoruz.

Samsunda gezilecek yerler neresi?

Samsun Karadeniz ve İç Anadolu bölgesinin en gelişmiş ve kalabalık ilçesidir. Amasya, Tokat, Trabzon, Rize, Ordu, Giresun, Kastamonu, Çorum ve daha bir sürü ekleyebileceğimiz illerden gelen misafirlemiz genelde Atakum sahilini gezmektedir. Samsun gezilecek yerleri ile ilgili bütün bilgileri ANASAYFA da yer alan SAMSUN'DA GEZİLECEK YERLER bölümünden bulabilirsiniz.

Günlük kiralık Daire fotoğraflarını gönderir misiniz?

Samsun JoLLy Home firmamız, misafirlerine istekleri doğrultusunda müsait olan dairelerin fotoğraflarını gönderiyor. Bulunduğunuz yerden konaklama yapacağınız daireye gelmeden önce, daireyi görmenize ve karar vermenize yardımcı oluyoruz.

Fotoğraflardaki Günlük Kiralık ev olacak değil mi?

Konaklama firmamız misafirlerine gönderdiği fotoğraflar haricinde daire vermez. İletişim sırasında size hangi günlük konaklama yapacağınız daire sözü verilmişse onu teslim ediyoruz.

Atakum Samsun JoLLy Home Firması

JoLLy Home Apart, Otel, Pansiyon, Misafirhane, Günlük Kiralık Ev, Günlük Kiralık Daire, Öğretmenevi kısacası Samsun 'da konaklamanın en doğru adresi. Uygun fiyatlı konaklama ve Beyaz, Temiz nevresimlerde Uyumak İstiyorsanız Bizimle hemen iletişime geçin.

Samsun Günlük Kiralık Evlerde kamera varmı?

Samsun günlük kiralık ev hizmeti veren, JoLLy Home günlük kiralık daire firmamızda hiç bir dairede kamera kesinlikle bulunmuyor. Misafirlerimizin özel hayatlarının gizliliği bizim için herşeyden daha önemli. Siz günlük kiralık dairede konaklarken akrabanız gelip sizi sorsa, ''buradamı'' diye, burada olduğunuzun bilgisini vermemiz bile suç. Sizlerin güvenliği, özel hayatınızın gizliliği ve yasalar gereği konaklama merkezimizde kamera yok.

JoLLy Home İletişim Sayfası

JoLLy Home Apart, Otel, Pansiyon, Misafirhane, Günlük Kiralık Ev, Günlük Kiralık Daire Firmamız ile ilgili Daha fazla soru ve cevap hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.