Samsun konaklama
Samsun Konaklama Yerleri

Samsun Konaklama Yerleri ilanları, Atakum Konaklama Yerlerinin Fotoğrafları, Konaklama Yerleri kiralama Fiyatları

Samsun Konaklama Yerleri ilanları, Atakum Samsun Konaklama Yerlerinin Fotoğrafları, Samsun Atakum Canik İlkadım Konaklama Yeri kiralama Fiyatları, Konaklama Yerleri yorumları ve daha fazlası Konaklama ve Konaklama Yeri firması jollyhome.com.tr 'de. Ucuz ve uygun fiyatlı Konaklama Yerleri Samsun Atakum Türkiş bölgesinde yer almaktadır.

SamsunKonaklama Yerleri Fiyatları, Konaklama Yerleri fotoğrafları, Samsun Konaklama Yerleri konumu ve Konaklama Yerleri Samsun Hizmetleri için JoLLy Home Firmamız Hizmetinizde.

Samsun Konaklama Yerleri, Konaklama Yerleri iletişim Numarası, Konaklama Yerleri Kiralama Fiyatları

Samsun Konaklama Yerleri, pansiyon Misafirhane Konaklama yerleri ile ilgili Bütün Hizmetleri Sunmaktadır. Samsun Konaklama Yerleri Tamamı Bize Aittir.

 • Samsun Konaklama Yerleri 1+0 - Mini 1+1, Normal 1+1 ve 2+1 olmak üzere 4(dört) çeşittir.
 • Samsun Konaklama Yerlerinin fiyatları 500TL'den Başlamaktadır.
 • ***ÖNEMLİ NOT*** HER MİSAFİRDEN SONRA Konaklama Yerlerinde NEVRESİMLER MUTLAKA DEĞİŞİYOR
 • 1+1 yada 2+1 Konaklama Yerlerinde Mutfak ve araç Gereçleri Bulunmaktadır.

Samsun JoLLy Home; Samsun Günlük Kiralık Ev Daire Apart Pansiyon Otel Misafirhane ve Konaklama Firması

Samsun konaklama Fiyatları

Samsun konaklama Yerleri

Samsun konaklama Yerleri Sayfamıza Hoş Geldiniz. Bütçenize en uygun olan konaklama Yerinde Konaklayın.

Samsun konaklama Yerleri bilgileri, konaklama Yerlerine ait fotoğraflar, Samsun konaklama Yerlerinde konaklamanın avantajları. Samsun konaklama Yerleri nerede yer alıyor ve kimler konaklama yapabiliyor? Büyün bu soruların cevaplarını bulunduğunuz sayfamızda bulabilirsiniz. 1+0 - 1+1 - 2+1 ve mini 1+1 ful eşyalı konaklama Yerlerinde konaklama yapabilirsiniz.

Samsun, Türkiye'nin en büyük illerinden bir tanesi olması ile birlikte tarihsel ve kültürel dokusuyla da önemli şehirlerinden bir tanesidir. Her yıl yüzlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Samsun, turizm açısından da Türkiye'nin ekonomisine büyük bir katkı sunmaktadır. Şehir veya ülke dışından Samsun'a gelen misafirler için ise çok çeşitli konaklama imkanları bulunmaktadır.
Samsun, hem Karadeniz'e kıyısı olma özelliği ile hem de kültürel ve tarihi zenginliği ile ziyaret edilen bir şehirdir. Şehirde bulunan Samsun konaklama imkanları da bununla birlikte gelişmiş ve ihtiyacı karşılar hale getirilmiştir. Konaklama açısından çok fazla farklı seçenekleri bünyesinde barındıran Samsun, denize ulaşım açısından da rahat bir konuma sahiptir. Samsun ilindeki konaklama imkanları ise şu şekildedir;
Şehrin her yanında 2 - 3 - 4 ve 5 yıldızlı konaklama yerleri bulunmaktadır. Bu konaklama yerlerinin yanı sıra yol kenarlarında gecelik olarak tercih edilebilecek motellerde bulunmaktadır. Samsun'daki oteller, Türkiye'nin her yanında bilinen tanınan ve markalaşmış işletmeler olmasının yanı sıra, il içerisinde de büyük öenme sahip yerel firmalar bulunabilmektedir. Şehir de Samsun konaklama alanları olarak oteller bir numaralı tercihler arasında yer almaktadır.
Samsun konaklama Fotografları
Samsun konaklama
Samsun'da yer alan konaklama yerlerinin genel özellikleri diğer otellere göre aynıdır. Samsun ilinin ayrıcalığını yaşamak isteyen müşteriler için ise çoğu otelin turistik gezi imkanı bulunmaktadır. Bu gezi turları genel olarak çevredeki illere yapılmaktadır. Otellerin bir başka önemli yanı ise hemen hemen hepsinin şehir merkezlerinde bulunmasıdır. Samsun otelleri, hem turistik yerlere uzak değildir, hem de şehir merkezine oldukça yakın konumda bulunmaktadırlar.
Ucuz Samsun konaklama çeşitlerinden biri olarak düşünülebilen otel konaklama çeşidi, diğer illere göre çok daha ucuz sayılabilecek rakamlara indirgenmiştir. Samsun'da gecelik otel fiyatları yıldızına göre değişmekle birlikte 75 - 1000TL arasındadır. Otellerin içinde barındırdıkları özellik ve imkanlara göre fiyatlandırma değişebilmektedir.

Bir diğer Samsun konaklama çeşidi ise apart moteller ve apartlardır. Apart oteller, genel olarak bir bina içerisinde yer alan küçük odaların kiralanması usulüne göre verilmektedir. Apart binalar, hizmetine ve kullanımına uygun şekilde dizayn edilmiştir. Genel olarak fiyatlandırma seçeneklerine göre büyük veya küçük odalar bulunmaktadır. Odaların içerisinde genel ihtiyaçları karşılamak için tuvalet, banyo ve küçük birer mutfak bulunur. Apart konaklama tercihinde genel olarak otel hizmetinden değişik olarak servis ve restoran seçenekleri bulunmamaktadır.

Apartlarda, yemekler misafirler tarafından yapılmakta ve temel bütün gıda ihtiyaçları apart dışından getirilmektedir. Samsun'da yer alan apartların fiyatlandırması ise genel olarak 30 - 350 TL arasında değişmektedir. Samsun'da yer alan apartlar tatilciler için iyi birer Samsun konaklama alternatifi olarak ön plana çıkmaktadır.
Samsun'da Türkiye'nin en kaliteli pansiyonları da bir konaklama çeşidi olarak seçenekler arasında yerini alabilmektedir. Pansiyonlar, Samsun konaklama denildiği anda ilk seçenek olarak akıllara gelmektedir. Pansiyonlar, apart motellerin aksine sabah kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam için yemek yenilebilmesi için uygun mekanların bulunduğu küçük ve kullanışlı yapıları içinde barındıran tatil seçenekleri arasındadır. Samsun'da bulunan pansiyonların gecelik fiyatları 30 - 350 TL arasında değişebilmektedir.
Samsun'da konaklama yerleri

Türkiye Elektrik İletim A.Ş'ye ait olan ve Tekkeköy ilçesinde yer alan misafirhane 10. Bölge Müdürlüğü personeline hizmet veren bir kuruluştur. Yılın belli dönemlerinde TEİAŞ kurumunda görev yapan ve kamu personeli statüsünde olan görevlilerin tercih ettiği ve Samsun misafirhaneleri, içerisinde yer alan tesis için bize ulaşınTürkiye'nin tatil için yaz ve kış en çok tercih edilen şehri Samsun konaklama açısından farklı alternatiflere sahiptir. Özellikle kalabalık ailelerin veya arkadaş grupları için rahat bir seçenek olan günlük kiralık daireler de Samsun konaklama çeşitleri arasında yerini almaktadır. Samsun'da günlük kiralık daire fiyatları 50 - 500TL arasında değişim gösterebilmektedir. Günlük kiralık daire sistemi, günü birlik veya tek gecelik seyahatler için ideal alternatifler arasında yerini almaktadır. Samsun'da günlük kiralık daire imkanları değişebilmektedir. Günlük kiralık villa seçenekleri de bulunmaktadır. İdeal günlük kiralık evler 2 + 1 veya 3+1 şeklinde olmasına rağmen kişi sayısına göre de değişim gösterebilmektedir. Günlük kiralık daireler eşyalı olarak verilmekte olup, bir salon ve mutfaktan oluşan yapılardır..

Samsun konaklama yeri Firması JoLLy Home
Samsun konaklama Ücretleri

Kamu görevlileri içinde Samsun'un turistik yanı unutulmamıştır. Tatilini Samsun'da değerlendirmek isteyen kamu görevlileri içinde çeşitli Samsun konaklama çeşitleri mevcuttur. Samsun'da yer alan misafirhaneler ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Öğretmenevi: Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olan okullarda kamu görevlisi statüsünde eğitim veren öğretmenlerin konaklamaları için yapılmış olan turistik konaklama yerleridir. Samsun'da; Merkez, Vezirköprü, Terme, Tekkeköy, Ladik, Kavak, Havza, Çarşamba, Bafra, Ayvacık ve Alaçam ilçelerinde öğretmenevi bulunmaktadır
 • Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Konukevi; Atakum ilçesinde bulunan ve 19 Mayıs Üniversitesi'nde görevli olan personelin konaklaması için yapılmış olan turistik misafirhane.
 • Samsun Meteoroloji Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi: Atakum İlçesinde bulunan ve Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'ne bağlı birimlerde görev yapan kamu personeli için yapılmış olan misafirhane.
 • Samsun Orman İşletme Müdürlüğü Misafirhanesi: Samsun'un Canik ilçesinde bulunan Orman İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nde görev yapan kamu personeli niteliğindeki çalışanlar için misafirhane.
 • Samsun Karayolları (TCK) 7. Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi: Atakum ilçesinde bulunan ve Karayolları Genel Müdürlüğü'nde görev yapan personel için kullanılan misafirhane.
 • Samsun TEİAŞ Misafirhanesi: Türkiye Elektrik İletim A.Ş'de görev yapan personel için yapılmış olan misafirhane. Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bulunmaktadır.
 • Polisevi: Emniyet Genel Müdürlüğü'nde görev yapan polisler ve aileleri için yapılmış olan misafirhanedir. Samsun'un merkezinde bulunmaktadır.
 • Samsun DSİ Misafirhanesi: Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü'nde görev yapan kamu personellerinin kullanımında olan misafirhane. Samsun'un merkezinde bulunmaktadır.
 • Samsun Çay-Kur Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi: Çay-Kur Genel Müdürlüğü'nde görev yapan personel için kullanılmaktadır. Samsun'un merkezinde bulunmaktadır.
 • Samsun Tarım İl Müdürlüğü Misafirhanesi: Samsun İl Tarım Müdürlüğü'nde görev yapan personelin kullanımındadır. Samsun'un İlkadım İlçesinde bulunmaktadır.
 • Samsun İl Özel İdaresi Misafirhanesi: Samsun Valiliği'nde görev yapan memurların konaklaması için yapılmıştır.
 • Samsun Defterdarlık Misafirhanesi: Samsun İl Vergi Dairesi Başkanlığı, İl Defterdarlığı ve il sınrıları içinde bulunan ilçe vergi daireleri ve defterdarlıklarda görev yapan personelin konaklaması için yapılmıştır.
 • Samsun Türkiş 6. Bölge Misafirhanesi: Samsun TÜRK - İŞ Sendikası'na bağlı olan iş yerlerinde çalışan ve sendikaya üye olan işçilerin kullanılması için yapılmıştır.
 • Samsun konaklama yeri fiyatları, Özellikleri ve Konum

  Samsun'un bir diğer doğal güzelliği ise dağlarının turistik gezi amacı ile kullanılmasına uygun olmasıdır. Samsun'da bulunan dağlar, Türkiye'nin oksijen ihtiyacının büyük bölümünü karşılamaktadır. Bu nedenle de Samsun'a gelen misafirler oksijen deposu dağların daha da içinde bir tatil istemektedir. Turizm yatırımcıları Samsun konaklama çeşitlerinde bu özelliği de göz önünde bulundurarak dağ evleri inşaa etmişlerdir.

  Samsun konaklama yeri Samsun konaklama yeri Özellik Samsun konaklama yeri Fiyat Samsun konaklama yeri Konum
  Samsun konaklama yeri 1+0 Stüdyo 500TL
  Atakum, Samsun 55200
  Samsun konaklama yeri Mini 1+1 500TL
  Atakum, Samsun 55200
  Samsun konaklama yeri 1+1 Daire 1000TL
  Atakum, Samsun 55200
  Samsun konaklama yeri 2+1 Daire 1500TL
  Atakum, Samsun 55200

  Bungalov denilen ağaç evlerden oluşan bu tesisler, hem doğal güzelliklerin doyumsuzca yaşanmasını fırsat olarak sunmaktadır hem de Samsun konaklama zincirine bir halka daha eklemişlerdir. Bungalov evlerde rahatça tatil yapılabilmesi için her türlü imkanı sağlayan tesisler, içerisinde bulundurdukları restoran ve eğlence merkezleri ile de klasik tatil kültüründen kopmadan hizmetlerini vermektedirler. Dağ evleri tesislerinde öğün yemekleri, eğlence alternatifleri gibi pek ok seçenekte bulunmaktadır.

  Samsun konaklama yeri

  Toplam 11 konaklama yeri

  Samsun konaklama yeri Fiyat

  500TL-1000TL-1500TL

  konaklama yeri Ucuz

  %50 Uygun Fiyat

  Samsun konaklama yeri Konum

  Atakum, Samsun
  Samsun konaklama yeri

  Atakum Konaklama, İlkadım Konaklama, Canik Konaklama, Bafra Konaklama, Havza Konaklama, Terme Konaklama, 19 Mayıs Konaklama, Alaçam Konaklama, Kavak Konaklama, Yakakent Konaklama, Ladik Konaklama, Tekkeköy Konaklama, Çarşamba Konaklama, Ayvacık Konaklama, Vezirköprü Konaklama, Ondokuz Mayıs Konaklama, Samsun Ondokuz Mayıs Konaklama seçenekleri, ve Konaklama yerlerine ait fotoğrafları

  Samsun Misafirhane Yazarı

  JoLLy Home

  Samsun konaklama yeri Yazarı

  Samsun konaklama yeri Fiyatları, konaklama yeri fotoğrafları, Samsun konaklama yeri konumu ve konaklama yeri Samsun konaklama Hizmetleri için JoLLy Home Firmamız Hizmetinizde.

  Samsun konaklama yeri Haberleri
  Samsun konaklama yeri yazısı yardımcı oldu mu?
  11569 kişiden 10875'sı bunu faydalı buldu