Samsun Misafirhaneleri

Misafirhanelerde Konaklamak İçin Gereken Şartlar

Misafirhanelerde konaklama imkanına sahip olabilmek için öncelikle kamu görevlisi olmak yeterlidir. Ancak her misafirhanenin kendi kurumlarında çalışan kamu personeline hizmet etme gibi bir sınırlaması vardır. Örnek olarak; öğretmenler kendileri için yapılan öğretmen evlerinde, polisler ise polis evlerinde kalabilmektedirler. Meslek grubu dışında herhangi başka bir kurumun görevlisi kendi kuruma ait olmayan bir misafirhanede tatil yapması mümkün değildir. Misafirhanelerde konaklamak içinse önceden rezervasyon yaptırmak ve giriş - çıkış tarihini belirtmek gerekmektedir.

Samsun Misafirhane, Telefon

Samsun'da Misafirhaneler

Samsun misafirhaneleri 1+0 Resmi

1+0 misafirhane

80TL / Gün

Samsun misafirhaneleri 1+0 Stüdyo Seçeneği

DETAYLI İNCELEYİN
Samsun misafirhaneleri 1+1 Resmi

Mini 1+1 misafirhane

90TL / Gün

Samsun misafirhaneleri Mini 1+1 Seçeneği

DETAYLI İNCELEYİN
Samsun misafirhaneleri 1+1 Resmi

1+1 misafirhane

100TL / Gün

Samsun misafirhaneleri Normal 1+1 Seçeneği

DETAYLI İNCELEYİN
Samsun misafirhaneleri 2+1 Resmi

2+1 misafirhane

125TL / Gün

Samsun misafirhaneleri Geniş 2+1 Seçeneği

DETAYLI İNCELEYİN

Samsun, turistik bir kent olduğu ve Türkiye'nin en büyük illeri arasında yer aldığı içinde Samsun misafirhaneleri bakımında oldukça farklı seçeneklere sahiptir. Samsun'da bulunan misafirhaneler, kamu görevlilerinin ucuz tatil yapmalarına imkan tanıdığı gibi tayinleri Samsun'a çıkan kamu görevlilerin de barındığı yerlerdir. Oldukça sıklıkla tercih edilen ve hem doğası, hem kültürü hem de tarihi zenginliklerle dolu Samsun misafirhaneleri, kamu görevlilerinin rahat edilebilmesi için özenle dizayn edilmiş olan tesislerdir.

Samsun Misafirhaneleri Dış Görünümü
Samsun Misafirhaneleri JoLLy Home

Öğretmenler İçin Misafirhaneler

Öğretmenler için yapılan misafirhanelere öğretmen evi adı verilmektedir. Öğretmen evleri, genel olarak apart motel tarzı binalara yapılmış olan bahçesinde havuz veya kafeteryaların bulunduğu tesisleri kapsamaktadır. Öğretmen evlerinde sadece Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı ve kamu personeli statüsünde yer alan öğretmenler hizmet görebilmektedir. Sözleşmeli olarak öğretmenlik yapan kişiler kamu personeli statüsü içerisine dahil edilmemektedir. Öğretmen evleri Samsun misafirhaneleri alternatifi olarak en çok tercih edilen yerler arasındadır. Samsun'un, Merkez, Bafra, Çarşamba, Havza, Alaçam, Terme, Tekkeköy, Vezirköprü, Kavak ve Ladik ilçelerinde öğretmen evleri bulunmaktadır. Gecelik fiyatları kişi başı 40 - 75 TL arasında değişim gösterebilmektedir. Öğretmen evleri için başvuru Samsun Valiliği'ne yapılmaktadır. Konaklama ancak valilik onayı ile gerçekleşebilmektedir.

SAMSUN JOLLY HOME GENEL KATEGORİ BÖLÜMÜ

Samsun Türkiş 6. Bölge Misafirhanesi

Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu'na bağlı olan kurum ve işçiler için yapılmış olan Samsun Türkiş 6. Bölge Misafirhanesi Samsun misafirhaneleri içerisinde yer alan sınırlı konukevleri arasındadır. Sendikanın sadece 6. Bölge olarak değerlendirmeye aldığı ilçelerinde görev yapan personelin konaklayabildiği misafirhane de farklı paketler bulunduğu için fiyatlandırma değişiklik gösterebilmektedir.

Samsun Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü Misafirhanesi

Tarım ve Orman Bakanlığı'na bağlı olan genel olarak hava tahminlerinin analiz ve toplumu bilinçlendirme adına uyarılarla bilgilendirme amacında kurulmuş olan Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nün Samsun misafirhaneleri olarak bilinen tesisi Atakum ilçesinde yer almaktadır. Denize yakınlığı ile ilgi çekici olan Samsun Atakum Tesisi, gecelik fiyatı olarak 25 TL şeklinde belirlenmiştir.

Samsun Orman İşletme Müdürlüğü Misafirhanesi

Tarım ve Orman Bakanlığı'na bağlı olarak hizmet veren ve ormanların güvenli bir biçimde korunmasını sağlayan Orman İşletme Müdürlüğü'nün de Samsun misafirhaneleri bulunmaktadır. Orman İşletme Müdürlüğü'nde görev yapan ve kamu personeli statüsünde olan kişiler için hizmet veren misafirhane, Samsun'un Canik ilçesinde bulunmaktadır.

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Konukevi

Samsun'un Atakum ilçesinde yer alan Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Konukevi, üniversitede görev yapan akademisyen ve kamu statüsünde görevli memurlar için hizmet veren bir konuk evidir. Samun 19 Mayıs Üniversitesi'ne bağlı olan konuk evi, hem üniversite için bir gelir kaynağı hem de okulda görev yapan akademisyen ve kamu personelinin ucuz ve rahat bir şekilde tatillerini tamamlamaları için ideal Samsun misafirhaneleri arasında yer almaktadır.

Samsun Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Karayolları Genel Müdürlüğü'na bağlı olarak hizmet veren 7. Bölge Müdürlüğü'nde görevli personele hizmet vermek için Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi, denize yakınlığı ve hesaplı fiyatları ile oldukça tercih edilen bir tatil yeri olarak bilinmektedir.

Samsun TEİAŞ Misafirhanesi

Türkiye Elektrik İletim A.Ş'ye ait olan ve Tekkeköy ilçesinde yer alan misafirhane 10. Bölge Müdürlüğü personeline hizmet veren bir kuruluştur. Yılın belli dönemlerinde TEİAŞ kurumunda görev yapan ve kamu personeli statüsünde olan görevlilerin tercih ettiği ve Samsun misafirhaneleri, içerisinde yer alan tesis için bize ulaşın.

Samsun Misafirhaneleri hakkında detaylı bilgiler, fiyat bilgisi ve misafirhanelere ait fotoğraflara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Diğer misafirhane seçenekleri aşağıda sıralanmıştır.

Samsun Polisevi

Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışan emniyet personelinin (Emniyet Genel Müdürlüğü'nde görev yapan sivil personel, hizmetli ve bekçiler polis evinden faydalanamamaktadır) kullanımı için yapılmış olan Samsun Polisevi'nin, gecelik fiyatı 30 TL'dir. Samsun'un İlkadım ilçesinde yer almaktadır.

Samsun Devlet Su İşleri Misafirhanesi

Samsun ilinde bulunan bir diğer misafirhane ise Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü'ne bağlı olarak hizmet veren konuk evidir. Bölge sınırlaması olmadan randevu usulü ile çalışan misafirhanenin fiyatları kişi sayısı ve personelin statüsüne göre değişmektedir. Samsun'un Atakum ilçesinde deniz kenarında bulunmaktadır.

Samsun Çay-Kur Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Çay - Kur olarak bilinen ve tamamen kamu hizmetinde olan Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü'ne ait olan Çay-Kur Bölge Müdürlüğü misafirhanesi, işletmenin Samsun'da görev yapan personeli için hizmet veren bir tesistir. Türkiye'nin en kapsamlı misafirhanelerinden biri olan Samsun Çay - Kur Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi'nin gecelik fiyatı oda ve kişi sayısına göre değişim gösterebilmektedir.

Samsun İl Özel İdaresi Misafirhanesi

Samsun Valiliği ve Samsun İl Özel İdaresi birimlerinde görev yapan kamu personeli statüsündeki görevliler için yapılmış olan ve Samsun misafirhaneleri içerisinde en kapsamlı hizmeti veren Samsun İl Özel İdaresi Misafirhanesi ilin merkezinde yer almakta ve havalimanına oldukça yakın bir mesafede hizmet vermektedir. Oda seçenekleri ve kişi sayısına göre fiyatlandırması değişmektedir. Ayrıca vilayet dışından gelen personel ile Samsun'da görev yapan personel arasında da fiyat farkı bulunmaktadır.

Samsun Tarım İl Müdürlüğü Misafirhanesi

Samsun'da bulunan bir diğer misafirhane ise Samsun Tarım İl Müdürlüğü Misafirhanesi'dir. Samsun'un İlkadım ilçesinde yer alan Samsun Tarım İl Müdürlüğü Misafirhanesi'nin gecelik fiyatı 20 TL'dir.

Samsun Defterdarlık Misafirhanesi

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan bir diğer misafirhane ise Samsun Vergi Dairesi Başkanlığı ve İl Defterdalığı'nda görev olan personelin konaklaması için hizmet veren Samsun Defterdarlık Misafirhanesi'dir.

Samsun'da Bulunan Diğer Misafirhaneler

Samsun, Türkiye illeri arasında en fazla nüfusa ve coğrafi özelliğe sahip olan bir turizm merkezi olduğu için misafirhane ve konuk evi sayısı oldukça fazladır. İhtiyacı karşılamaması durumunda revize edilen konuk evleri ile Samsun misafirhaneleri kamu görevlileri arasında oldukça sık tercih edilen alternatifler arasındadır. Samsun'da kurum misafirhaneleri haricinde;

JoLLy Home gibi Misafirhaneler de bulunmaktadır. Bu konuk evleri de öğrenciler arasında sıkça tercih edilen uygun fiyatlara sahip, kaliteli hizmet veren Samsun misafirhaneleri arasında yerini almaktadır.

Atakum Misafirhaneleri, seçenekleri, ve Misafirhanelerine ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

İlkadım Misafirhaneleri, seçenekleri, ve Misafirhanelerine ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Canik Misafirhaneleri, seçenekleri, ve Misafirhanelerine ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Bafra Misafirhaneleri, seçenekleri, ve Misafirhanelerine ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Havza Misafirhaneleri, seçenekleri, ve Misafirhanelerine ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Terme Misafirhaneleri, seçenekleri, ve Misafirhanelerine ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

19 Mayıs Misafirhaneleri, seçenekleri, ve Misafirhanelerine ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Alaçam Misafirhaneleri, seçenekleri, ve Misafirhanelerine ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Kavak Misafirhaneleri, seçenekleri, ve Misafirhanelerine ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Yakakent Misafirhaneleri, seçenekleri, ve Misafirhanelerine ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Ladik Misafirhaneleri, seçenekleri, ve Misafirhanelerine ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Tekkeköy Misafirhaneleri, seçenekleri, ve Misafirhanelerine ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Çarşamba Misafirhaneleri, seçenekleri, ve Misafirhanelerine ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Ayvacık Misafirhaneleri, seçenekleri, ve Misafirhanelerine ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Vezirköprü Misafirhaneleri, seçenekleri, ve Misafirhanelerine ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Ondokuz Mayıs Misafirhaneleri, seçenekleri, ve Misafirhanelerine ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...