Samsun pansiyon
Samsun Misafirhane

Samsun Misafirhane ilanları, Atakum Misafirhanelerin Fotoğrafları, Misafirhane kiralama Fiyatları

Samsun Misafirhane ilanları, Atakum Samsun Misafirhanelerin Fotoğrafları, Samsun Atakum Canik İlkadım Misafirhane kiralama Fiyatları, Misafirhane yorumları ve daha fazlası Konaklama ve Misafirhane firması jollyhome.com.tr 'de. Ucuz ve uygun fiyatlı Misafirhane Samsun Atakum Türkiş bölgesinde yer almaktadır.

SamsunMisafirhane Fiyatları, Misafirhane fotoğrafları, Samsun Misafirhane konumu ve Misafirhane Samsun Hizmetleri için JoLLy Home Firmamız Hizmetinizde.

Samsun Misafirhane, Misafirhane iletişim Numarası, Misafirhane Kiralama Fiyatları

Samsun Misafirhane, pansiyon Misafirhane Konaklama yerleri ile ilgili Bütün Hizmetleri Sunmaktadır. Samsun Misafirhanelerin Tamamı Bize Aittir.

  • Samsun Misafirhaneler 1+0 - Mini 1+1, Normal 1+1 ve 2+1 olmak üzere 4(dört) çeşittir.
  • Samsun Misafirhanelerin fiyatları 400TL'den Başlamaktadır.
  • ***ÖNEMLİ NOT*** HER MİSAFİRDEN SONRA Misafirhanelerde NEVRESİMLER MUTLAKA DEĞİŞİYOR
  • 1+1 yada 2+1 Misafirhanelerde Mutfak ve araç Gereçleri Bulunmaktadır.

Samsun JoLLy Home; Samsun Günlük Kiralık Ev Daire Apart Pansiyon Otel Misafirhane ve Konaklama Firması

Samsun Misafirhaneler Fiyatları

Samsun misafirhane

Samsun misafirhane Sayfamıza Hoş Geldiniz. Bütçenize en uygun olan misafirhanede Konaklayın.

Samsun misafirhane bilgileri, misafirhanelere ait fotoğraflar, Samsun misafirhanede konaklamanın avantajları. Samsun misafirhaneler nerede yer alıyor ve kimler konaklama yapabiliyor? Büyün bu soruların cevaplarını bulunduğunuz sayfamızda bulabilirsiniz. 1+0 - 1+1 - 2+1 ve mini 1+1 ful eşyalı misafirhaneler de konaklama yapabilirsiniz.

Samsun Misafirhaneleri kamu görevlilerinin tek başına yada ailesi ile konaklama yapabileceği uygun fiyatlı bir yerdir. Tatil yapmak, yılın belli dönemlerde bir ihtiyaç haline gelmesinin yanı sıra ailelerin birlikte vakit geçirerek zamanlarını verimli bir şekilde değerlendirmeleri için bir fırsat niteliği taşımaktadır. Özellikle yoğun mesai harcayan ve sorumluluk istenen işlerde çalışan insanlar için tatil heyecanla beklenen dönemler arasında yer almaktadır. Kamu görevlileri de halka hizmet ettikleri ve ağır bir sorumluluğun altına girdikleri için yasalarla belirlenmiş olan tatil haklarını, hem ucuz hem de kaliteli bir şekilde misafirhanelerde geçirebilmektedirler.
Misafirhanelerde konaklama imkanına sahip olabilmek için öncelikle kamu görevlisi olmak yeterlidir. Ancak her misafirhanenin kendi kurumlarında çalışan kamu personeline hizmet etme gibi bir sınırlaması vardır. Örnek olarak; öğretmenler kendileri için yapılan öğretmen evlerinde, polisler ise polis evlerinde kalabilmektedirler. Meslek grubu dışında herhangi başka bir kurumun görevlisi kendi kuruma ait olmayan bir misafirhanede tatil yapması mümkün değildir. Misafirhanelerde konaklamak içinse önceden rezervasyon yaptırmak ve giriş - çıkış tarihini belirtmek gerekmektedir.
Samsun, turistik bir kent olduğu ve Türkiye'nin en büyük illeri arasında yer aldığı içinde Samsun misafirhaneleri bakımında oldukça farklı seçeneklere sahiptir. Samsun'da bulunan misafirhaneler, kamu görevlilerinin ucuz tatil yapmalarına imkan tanıdığı gibi tayinleri Samsun'a çıkan kamu görevlilerin de barındığı yerlerdir. Oldukça sıklıkla tercih edilen ve hem doğası, hem kültürü hem de tarihi zenginliklerle dolu Samsun misafirhaneleri, kamu görevlilerinin rahat edilebilmesi için özenle dizayn edilmiş olan tesislerdir.
Samsun misafirhane Fotografları
Samsun misafirhane
Öğretmenler için yapılan misafirhanelere öğretmen evi adı verilmektedir. Öğretmen evleri, genel olarak apart motel tarzı binalara yapılmış olan bahçesinde havuz veya kafeteryaların bulunduğu tesisleri kapsamaktadır. Öğretmen evlerinde sadece Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı ve kamu personeli statüsünde yer alan öğretmenler hizmet görebilmektedir. Sözleşmeli olarak öğretmenlik yapan kişiler kamu personeli statüsü içerisine dahil edilmemektedir. Öğretmen evleri Samsun misafirhaneleri alternatifi olarak en çok tercih edilen yerler arasındadır. Samsun'un, Merkez, Bafra, Çarşamba, Havza, Alaçam, Terme, Tekkeköy, Vezirköprü, Kavak ve Ladik ilçelerinde öğretmen evleri bulunmaktadır. Gecelik fiyatları kişi başı 40 - 75 TL arasında değişim gösterebilmektedir. Öğretmen evleri için başvuru Samsun Valiliği'ne yapılmaktadır. Konaklama ancak valilik onayı ile gerçekleşebilmektedir.
Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu'na bağlı olan kurum ve işçiler için yapılmış olan Samsun Türkiş 6. Bölge Misafirhanesi Samsun misafirhaneleri içerisinde yer alan sınırlı konukevleri arasındadır. Sendikanın sadece 6. Bölge olarak değerlendirmeye aldığı ilçelerinde görev yapan personelin konaklayabildiği misafirhane de farklı paketler bulunduğu için fiyatlandırma değişiklik gösterebilmektedir.

Tarım ve Orman Bakanlığı'na bağlı olan genel olarak hava tahminlerinin analiz ve toplumu bilinçlendirme adına uyarılarla bilgilendirme amacında kurulmuş olan Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nün Samsun misafirhaneleri olarak bilinen tesisi Atakum ilçesinde yer almaktadır. Denize yakınlığı ile ilgi çekici olan Samsun Atakum Tesisi, gecelik fiyatı olarak 25 TL şeklinde belirlenmiştir.

Samsun'un Atakum ilçesinde yer alan Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Konukevi, üniversitede görev yapan akademisyen ve kamu statüsünde görevli memurlar için hizmet veren bir konuk evidir. Samun 19 Mayıs Üniversitesi'ne bağlı olan konuk evi, hem üniversite için bir gelir kaynağı hem de okulda görev yapan akademisyen ve kamu personelinin ucuz ve rahat bir şekilde tatillerini tamamlamaları için ideal Samsun misafirhaneleri arasında yer almaktadır.
Karayolları Genel Müdürlüğü'na bağlı olarak hizmet veren 7. Bölge Müdürlüğü'nde görevli personele hizmet vermek için Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi, denize yakınlığı ve hesaplı fiyatları ile oldukça tercih edilen bir tatil yeri olarak bilinmektedir.
Samsun misafirhane İhtiyaçlarınız İçin Tek Adres

Türkiye Elektrik İletim A.Ş'ye ait olan ve Tekkeköy ilçesinde yer alan misafirhane 10. Bölge Müdürlüğü personeline hizmet veren bir kuruluştur. Yılın belli dönemlerinde TEİAŞ kurumunda görev yapan ve kamu personeli statüsünde olan görevlilerin tercih ettiği ve Samsun misafirhaneleri, içerisinde yer alan tesis için bize ulaşın.

Samsun misafirhane Firması JoLLy Home
Samsun misafirhane Ücretleri

Samsun Misafirhaneleri hakkında detaylı bilgiler, fiyat bilgisi ve misafirhanelere ait fotoğraflara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Diğer misafirhane seçenekleri aşağıda sıralanmıştır.

Samsun misafirhane fiyatları, Özellikleri ve Konum

Samsun, Türkiye illeri arasında en fazla nüfusa ve coğrafi özelliğe sahip olan bir turizm merkezi olduğu için misafirhane ve konuk evi sayısı oldukça fazladır. İhtiyacı karşılamaması durumunda revize edilen konuk evleri ile Samsun misafirhaneleri kamu görevlileri arasında oldukça sık tercih edilen alternatifler arasındadır. Samsun'da kurum misafirhaneleri haricinde;

Samsun misafirhane Samsun misafirhane Özellik Samsun misafirhane Fiyat Samsun misafirhane Konum
Samsun misafirhane 1+0 Stüdyo 400TL
Atakum, Samsun 55200
Samsun misafirhane Mini 1+1 500TL
Atakum, Samsun 55200
Samsun misafirhane 1+1 Daire 750TL
Atakum, Samsun 55200
Samsun misafirhane 2+1 Daire 1000TL
Atakum, Samsun 55200

JoLLy Home gibi Misafirhaneler de bulunmaktadır. Bu konuk evleri de öğrenciler arasında sıkça tercih edilen uygun fiyatlara sahip, kaliteli hizmet veren Samsun misafirhaneleri arasında yerini almaktadır.

Samsun misafirhane

Toplam 11 misafirhane

Samsun misafirhane Fiyat

400TL-750TL-1000TL

misafirhane Ucuz

%50 Uygun Fiyat

Samsun misafirhane Konum

Atakum, Samsun
Samsun Misafirhaneleri

Samsun Türkiş 6. Bölge Misafirhanesi

Samsun Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü Misafirhanesi

Samsun Orman İşletme Müdürlüğü Misafirhanesi

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Konukevi

Samsun Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Samsun TEİAŞ Misafirhanesi

Samsun Polisevi

Samsun Devlet Su İşleri Misafirhanesi

Samsun Çay-Kur Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Samsun İl Özel İdaresi Misafirhanesi

Samsun Tarım İl Müdürlüğü Misafirhanesi

Samsun Defterdarlık Misafirhanesi

Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışan emniyet personelinin (Emniyet Genel Müdürlüğü'nde görev yapan sivil personel, hizmetli ve bekçiler polis evinden faydalanamamaktadır) kullanımı için yapılmış olan Samsun Polisevi'nin, gecelik fiyatı 30 TL'dir. Samsun'un İlkadım ilçesinde yer almaktadır. Samsun ilinde bulunan bir diğer misafirhane ise Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü'ne bağlı olarak hizmet veren konuk evidir. Bölge sınırlaması olmadan randevu usulü ile çalışan misafirhanenin fiyatları kişi sayısı ve personelin statüsüne göre değişmektedir. Samsun'un Atakum ilçesinde deniz kenarında bulunmaktadır. Çay - Kur olarak bilinen ve tamamen kamu hizmetinde olan Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü'ne ait olan Çay-Kur Bölge Müdürlüğü misafirhanesi, işletmenin Samsun'da görev yapan personeli için hizmet veren bir tesistir. Türkiye'nin en kapsamlı misafirhanelerinden biri olan Samsun Çay - Kur Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi'nin gecelik fiyatı oda ve kişi sayısına göre değişim gösterebilmektedir. Samsun Valiliği ve Samsun İl Özel İdaresi birimlerinde görev yapan kamu personeli statüsündeki görevliler için yapılmış olan ve Samsun misafirhaneleri içerisinde en kapsamlı hizmeti veren Samsun İl Özel İdaresi Misafirhanesi ilin merkezinde yer almakta ve havalimanına oldukça yakın bir mesafede hizmet vermektedir. Oda seçenekleri ve kişi sayısına göre fiyatlandırması değişmektedir. Ayrıca vilayet dışından gelen personel ile Samsun'da görev yapan personel arasında da fiyat farkı bulunmaktadır. Samsun'da bulunan bir diğer misafirhane ise Samsun Tarım İl Müdürlüğü Misafirhanesi'dir. Samsun'un İlkadım ilçesinde yer alan Samsun Tarım İl Müdürlüğü Misafirhanesi'nin gecelik fiyatı 20 TL'dir. Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan bir diğer misafirhane ise Samsun Vergi Dairesi Başkanlığı ve İl Defterdalığı'nda görev olan personelin konaklaması için hizmet veren Samsun Defterdarlık Misafirhanesi'dir.
Samsun Misafirhane Yazarı

JoLLy Home

Samsun Misafirhane Yazarı

Samsun Misafirhane Fiyatları, Misafirhane fotoğrafları, Samsun Misafirhane konumu ve Misafirhane Samsun Hizmetleri için JoLLy Home Firmamız Hizmetinizde.

Samsun Misafirhane Haberleri
Samsun Misafirhane yazısı yardımcı oldu mu?
9145 kişiden 8452'sı bunu faydalı buldu